Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Stabilizatorius Zamst Thumb Guard

47,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

36,90 € Sutaupote 21 %
Gamintojo kodas: 674301
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
36,90 € Zamst Thumb Guard
    ST91113.1
Rekomenduojamos prekės
Stabilizatorius Zamst Filmista Knee
Stabilizatorius Zamst Filmista Knee

Stabilizatorius
Zamst Filmista Knee

46,00 €
40,90 €
Sutaupote 11%
Stabilizatorius Zamst A1 Left

Stabilizatorius
Zamst A1 Left

52,00 €
47,90 €
Sutaupote 8%
Stabilizatorius Zamst A1 Right

Stabilizatorius
Zamst A1 Right

52,00 €
47,90 €
Sutaupote 8%
Stabilizatorius Zamst Knee Support EK-3
Stabilizatorius Zamst Knee Support EK-3

Stabilizatorius
Zamst Knee Support EK-3

44,00 €
38,90 €
Sutaupote 12%
Įtvaras Zamst TS1
Įtvaras Zamst TS1

Įtvaras
Zamst TS1

52,00 €
47,90 €
Sutaupote 8%
"Zamst" nykščio apsauga Išbandykite medicininės klasės "Zamst" apsaugą teniso zonoje!...daugiau

"Zamst" nykščio apsauga

Išbandykite medicininės klasės "Zamst" apsaugą teniso zonoje! Aukščiausios kokybės medžiagomis pasižymintys "Zamst" gaminiai - tai kelerių metų išsamių mokslinių tyrimų, kuriais siekta pažinti žmogaus kūną, ypač jo apribojimus, kulminacija. Šis kruopštus požiūris akivaizdžiai matomas nykščio apsaugoje, kuri lengvai pritaikoma, todėl "Zamst" gaminiai plačiai paplitę daugelyje sporto šakų. Pažymėtina, kad "Zamst" yra oficiali Prancūzijos krepšinio federacijos, Japonijos profesionalios krepšinio lygos, Japonijos moterų krepšinio lygos organizacijos, Prancūzijos tinklinio federacijos, Japonijos tinklinio federacijos ir Japonijos tinklinio lygos organizacijos partnerė. Tarp "Zamst" paslaugų vartotojų visame pasaulyje yra tokie garsūs sportininkai kaip Wilfredo Leonas, Isaiah Thomas, Von Milleris, Ryanas Getzlafas, Scottas Langley, Melissa Arnot, Amy Cragg ir Whitney Pavlik. Taip pat atliekami specialūs užsakymai dėl dydžių, kurių šiuo metu nėra sandėlyje, - tiesiog susisiekite su mumis ir paprašykite pagalbos.

Labai patogus ir kvėpuojantis nykščio stabilizatorius

"Zamst" nykščio apsauga yra itin patogus, orui pralaidus nykščio stabilizatorius, sukurtas taip, kad užtikrintų neprilygstamą nykščio sąnario atramą ir apsaugą. Jo lengvas karkasas leidžia jį dėvėti po pirštine ir naudoti fizinio aktyvumo metu, o išskirtinė konstrukcija leidžia stabilizuoti nykštį neribojant kitų rankos sąnarių judrumo. Gaminys pagamintas iš termoplastinės medžiagos, kuri, panardinus į karštą vandenį, tiksliai priglunda prie stabilizuojančio paviršiaus.

Indikacijos ir technologijos

Nykščio apsauga skiriama esant nykščio traumoms ir lūžiams, alkūninio šalutinio raiščio plyšimui ar daliniam plyšimui metakarpofalanginiame sąnaryje. Gaminyje įdiegtos pažangiausios i-FIT ir EXO-GRID technologijos, užtikrinančios geresnę atramą. Tinkamo dydžio ieškokite trečiojoje gaminio nuotraukoje pateiktoje dydžių lentelėje. Pagrindinė "Zamst Thumb Guard" nykščio apsaugos spalva yra juoda.
Serijos numeris: ST91113.1
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: 674301
Technologijos:
Exo-Grid (Internal)
i-Fit
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.