Prekė sėkmingai įdėta

Pagrindinė koto apvija Tecnifibre X-Tra Full (1 vnt.) - white

Last price: 6,40 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
8,00 € Last price: 6,40 € Sutaupote 20 %
Apvijos storis (mm): 2,10
Perforavimas: ne
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Šios prekės neturime
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,90 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
PASIRINKITE JUMS
6,40 € Tecnifibre X-Tra Full (1 vnt.) - white
Teniso apvija Tecnifibre X-Tra Full (1 vnt.) - white   Aukščiausios kokybės...daugiau

Teniso apvija Tecnifibre X-Tra Full (1 vnt.) - white

 

Aukščiausios kokybės pagrindinė teniso apvija. X-Tra Full Grip - viena iš ATP rekomenduojamų produktų linijos. Labai lipni, perforuoto paviršiaus apvija užtikrina puikų sukibimą ir drėgmės nugarinimą. Storis 2,1 mm gerai amortizuoja neigiamas vibracijas ir suteikia daugiau komforto. Panaudota technologija Waxresin - specialus sluoksnis, didinantis lipnumą iki 50% palyginus su standartinėmis apvijomis. Ant paviršiaus pavaizduotas ATP World Tour logotipas. Tinka visoms raketėms.

Serijos numeris: ST16139
Pagrindinė spalva: balta
Apvijos storis (mm): 2,10
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Klientų nuomonės "Tecnifibre X-Tra Full (1 vnt.) - white"
Parašykite savo nuomonę apie prekę
Atsiliepimas bus aktyvuotas patikrinus.

* privalomi užpildyti laukai

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.