Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Vibracijų slopintuvai Head Zverev Dampener - blue/yellow

6,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

4,90 € Sutaupote 18 %
Gamintojo kodas: 285120-BLYW
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Vibracijų slopintuvai Head Zverev Dampener - teal/hot lava
Head Zverev Dampener - teal/hot lava
daugiau
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Head Zverev Dampener - blue/yellow

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 4,40 €
4,90 € Head Zverev Dampener - blue/yellow
    ST91968
"Head Zverev" slopintuvas - mėlynas/geltonas specialusis leidimas Patirkite didesnį komfortą...daugiau

"Head Zverev" slopintuvas - mėlynas/geltonas specialusis leidimas

Patirkite didesnį komfortą ir geresnį stygų skambesį žaidimo metu su specialiai sukurtu "Head Zverev Dampener" slopintuvu. Dabar šis "vibrastop" gaminys yra būtent tai, ko jums reikia, kad pakeltumėte savo teniso žaidimą į naują lygį.

Pažangi vibracijos slopinimo technologija

"Head Zverev Dampener" kruopščiai sukurtas taip, kad slopintų dviejų pagrindinių vertikalių jūsų teniso raketės stygų vibracijas. Jis optimizuoja bendrą žaidimo patirtį, nes gerokai sumažina nepageidaujamų vibracijų perdavimą iš stygų pagrindo į raketę ir galiausiai į žaidėjo ranką. Ši technologija ne tik padidina jūsų žaidimo komfortą, bet ir užtikrina aiškų ir aiškų stygų garsą žaidimo metu.

Aukščiausios kokybės medžiaga

Pagamintas iš minkštos silikoninės medžiagos, "Head Zverev Dampener" užtikrina veiksmingą vibracijų sugėrimą nesumažindamas raketės našumo. Silikono medžiaga užtikrina ilgalaikį patvarumą, nesvarbu, kaip intensyviai ar dažnai žaidžiate.

Dizainas ir stilius

Head Zverev Dampener", pasižyminti itin patrauklia mėlynos ir geltonos spalvų gama, suteikia stiliaus ir pasitikėjimo savimi jausmą aikštelėje. Daugiausia juodos spalvos, šis slopintuvas yra stilingas ir universalus, todėl puikiai tinka prie bet kurios teniso raketės, nepriklausomai nuo jos dizaino ar spalvos.

Produkto tipas: Vibrastop

Šis vibrastop gaminys puikiai tinka ir profesionaliems, ir paprastiems žaidėjams. Puikiai kontroliuodamas vibraciją ir gerindamas raketės garsą, "Head Zverev Dampener" slopintuvas padeda išlaikyti dėmesį žaidimo metu ir užtikrina, kad kiekvienas smūgis būtų tikslus ir galingas. Pajuskite skirtumą su šiuo būtinu teniso aksesuaru.

Mėlynos/geltonos spalvos "Head Zverev Dampener" slopintuvo patogumas ir stilius. Pagerinkite savo žaidimą, užtikrindami puikią kontrolę ir tikslumą. Įsigykite dabar!

Serijos numeris: ST91968
Gamintojo prekės kodas: 285120-BLYW
Vibracijos slopintuvų kiekis: 2
Pagrindinė spalva: juoda
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.