Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kamuoliukai Pacific Trainer Ball Bucket (bucket) 72B

141,90 €
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Ši prekė pristatoma nemokamai
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

Pacific Trainer Ball Bucket (bucket) 72B

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 2 vnt. 139,90 €
141,90 € Pacific Trainer Ball Bucket (bucket) 72B
    ST17322
"Pacific Trainer" kamuolių kibiras - 72B Leiskitės į tenisą su aukštos kokybės "Pacific...daugiau

"Pacific Trainer" kamuolių kibiras - 72B

Leiskitės į tenisą su aukštos kokybės "Pacific Trainer Ball Bucket" kamuoliukų kibirėliu. Šis pažangus teniso kamuoliukų rinkinys, sukurtas specialiai treneriams ir atsidavusiems sportininkams, pasižymi neprilygstamu našumu, o kadangi kamuoliukai neturi spaudimo, jie išlaiko savo savybes net ir po ilgo naudojimo.

Kiekvieno "Pacific Trainer Ball Bucket" rinkinyje esančio teniso kamuoliuko tvirtumą lemia aukščiausia veltinio kokybė. Pagrindinė šių kamuoliukų savybė - veltinio tvirtumas suteikia jiems įspūdingą atsparumą, neleidžia greitai susidėvėti ir užtikrina pastovų atšokimo aukštį.

"Pacific Trainer Ball Bucket" kamuoliukų kibirėlis iš kitų išsiskiria tuo, kad jo konstrukcija yra be spaudimo. Skirtingai nuo spaudimo kamuoliukų, kurie laikui bėgant praranda atšokimą, šie kamuoliukai ilgiau išlaiko savo atšokimą ir kokybę. Dėl šios savybės jie mažiau linkę išsipūsti, todėl gali atlaikyti intensyvų naudojimą ar net nenaudojimo laikotarpius nepakeisdami savo atšokimo savybių.

Serijos numeris: ST17322
Pakuotė (vienetų): 72
Kamuoliukų rūšis: beslėgiai
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.