Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso raketė Wilson Blade 98 (16X19) V8.0 + stygos + tempimas

280,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

239,40 € Sutaupote 15 %
Svoris (g): 305
Lanko dydis (cm2): 632
Balansas (mm): 320
Stygų tinklas: 16/19
Gamintojo kodas: WR078711
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Ši prekė pristatoma nemokamai
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Teniso raketė Wilson Noir Blade 98 (16x19) V8  + stygos + tempimas
Wilson Noir Blade 98 (16x19) V8 + stygos + tempimas
daugiau
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 2 vnt. 215,40 €
239,40 € Wilson Blade 98 (16X19) V8.0 + stygos + tempimas
    ST79457.1
Wilson Blade 98 (16X19) V8.0 teniso raketė + stygos + aptarnavimas: Nemokamų dovanų bonanza!...daugiau

Wilson Blade 98 (16X19) V8.0 teniso raketė + stygos + aptarnavimas: Nemokamų dovanų bonanza!

Patirkite puikų našumą su "Wilson Blade 98" (16X19) V8.0 teniso rakete, kurią galima įsigyti su nemokama "Luxilon ECO Power 1,25 mm" stygomis ir aptarnavimu. Ši raketė sukurta jūsų žaidimui patobulinti, ji atitinka "Blade 98 V7.0" raketės specifikacijas, tačiau jos standumas šiek tiek sumažintas vienu RA tašku.

Geresnė kontrolė ir pojūtis

16/19 stygų raštas skirtas vidutinio ilgio ir ilgų šūvių žaidėjams, todėl užtikrinama geresnė kontrolė ir pojūtis. Papildomi galios ir sukimo prieinamumo ištekliai pagerina žaidimo patirtį. Naujoviškas grafito ir bazalto mišinio išdėstymas raketės rėmelyje užtikrina didesnį lankstumą, todėl raketė geriau švytuoja ir greičiau kontaktuoja su kamuoliuku.

Novatoriškas dizainas, užtikrinantis stabilumą

Naudojant lygiagretų gręžimą, padidinamas "sweetspot" taškas ir suteikiama papildomos energijos kamuoliukui. Stebėtinai geras raketės stabilumas pasiektas įdiegus dvi naujas technologijas. FortyFive, patobulinta FeelFlex, padidina raketės stabilumą ir lankstumą. Be to, taikoma "Direct Connect" technologija - naujas būdas sujungti rankeną su dangteliu per anglies pluošto sluoksnį. Toliau naudojama ankstesniuose modeliuose naudota "Top Grip Taper", užtikrinanti fenomenalią kiekvieno smūgio kontrolę ir pojūtį.

Technologijos ir specifikacijos

Naudojamos pažangiausios technologijos, tokios kaip FORTYFIVE, DIRECT CONNECT TECHNOLOGY, TOP GRIP TAPER, BRAIDED GRAPHITE+BASALT, PARALLEL DRILLING, DOUBLE HOLES TECHNOLOGY ir ERGONOMIC END CAP. Pagrindinė gaminio spalva yra įvairiaspalvė, o gaminio tipas priskiriamas prie vyresniųjų rakečių.

Žaiskite tiksliai ir užkariaukite kortą su "Wilson Blade 98 (16X19) V8.0" teniso rakete. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės nemokama styga bei aptarnavimu.

Serijos numeris: ST79457.1
Gamintojo prekės kodas: WR078711
Rakečių serija: Blade
Svoris (g): 305 ? daugiau
Lanko dydis (cm2): 632 ? daugiau
Balansas (mm): 320 ? daugiau
Stygų tinklas: 16/19 ? daugiau
Standumas (RA): 61 ? daugiau
Ilgis (cm): 68,6 ? daugiau
Rėmo profilis (mm): 21/21/21 ? daugiau
Rekomenduojama stygų tempimo jėga (kg): 23-27 ? daugiau
Sudėtis: grafitas
Pagrindinė spalva: įvairių spalvų
Stygos: ne
Dėklas: ne
Vibracijų slopintuvas: ne
Turnyras: US Open
Geriausių pasirinkimas: Paula Badosa
Technologijos:
Parallel Drilling
Braided Graphite + Basalt
Top Grip Taper
Double Holes Technology - Wilson
FortyFive
Direct Connect Technology
ERGONOMIC END CAP - Wilson
KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas...daugiau
Kaip išsirinkti teniso raketę

KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ

Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas pradedantysis tenisininkas kelia sau šį klausimą. Dažniausiai teniso raketės įsigyjamos nedažnai – kas keletą (kartais kas keliolika) metų. Per tą laiką gerokai pasikeičia teniso rakečių gamybos technologijos. Daugybė raketės parametrų turi įtakos žaidimo malonumui ir pažangai. Pagrindiniai parametrai nurodomi ant jos rėmo (skirtingose vietose – priklauso nuo gamintojo), tačiau jie dažnai būna neišsamūs ir sunkiai suprantami, ypač pradedantiesiems žaidėjams. Siekdami palengvinti tinkamą raketos pasirinkimą ir jos parametrų supratimą, žemiau pateikiame pagrindines savybes, į kurias būtina atkreipti dėmesį perkant teniso raketę, kad ji tiksliausiai atitiktų žaidėjo gebėjimus ir poreikius.

 Lanko dydis ir forma

Teniso raketės yra skirtingų formų ir dydžių. Kalbant apie lanko formą, nėra vienareikšmiškai aišku, koks jis yra idealus ir rekomenduojamas konkrečiai žaidėjų grupei. Daugelis lankų yra klasikinės „kiaušinio“ formos. Kiek paprasčiau yra kalbėti apie teniso raketės lanko dydį. Jis nurodomas centimetrais ir kvadratiniais coliais ir nurodo paviršiaus plotą. Atsako už smūgio stiprumą ir tikslumą.

Skiriami trys pagrindiniai teniso raketės lanko dydžiai:

1. Midsize (mažas) – 85–93 kv. colių.

2. Midplus (vidutinis) – 94–103 kv. colių.

3. Oversize (didelis) – didesnė nei 104 kv. colių.

 Kuo didesnis lankas, tuo didesnė bus smūgio jėga. Todėl žaidėjas privalės įdėti mažiau jėgų, kad atmuštų kamuoliuką į kitą aikštelės pusę. Be to, raketės su didesniu lanku turi didesnį sweetspot`ą, t. y. taiklaus pataikymo plotą. Raketė su mažesnius lanku smūgiuoja į kamuoliuką mažesne jėga, todėl žaidėjas turi įdėti daugiau jėgos į kiekvieną smūgį. Tačiau tokia raketė užtikrina daug daugiau kamuolio kontrolės ir tikslių smūgių.

   Svarbu:

1. Pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į lankus nuo 660 m2 (102 kv. colių).

2. Kiek pažengusiems žaidėjams rekomenduojama rinktis 645–690 m2 (100–107 kv. colių) teniso raketę.

3. Pažengę tenisininkai paprastai jau žino savo poreikius ir išmano, ką rinktis, bet rekomenduojama rinkti 645 m2 (100 kv. colių) ir mažesnes raketes.

 

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo...daugiau

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo perimetras. Tik pradėjus žaisti tenisą, dažnai sunku pasirinkti tinkamą teniso raketės koto dydį. Žemiau siūlome šios problemos sprendimą. 

Teniso raketės koto dydžiai žymimi dviem būdais – amerikietišku ir europietišku.

 amerikietiškas žymėjimase

[coliai / ≈ cm]

europietiškas žymėjimas
4 / ≈ 10   0
4 1/8 / ≈ 10,4 1
4 1/4 / ≈ 10,8 2
4 3/8 / ≈ 11 3
4 1/2 / ≈ 11,4 4
4 5/8 / ≈ 11,8 5

Ant teniso rakečių nerasite žymėjimų centimetrais. Ruošdami šią medžiagą, colius perskaičiavome centimetrais, kad padėtume Jums išrinkti tinkamą kotą. Jums tai padės, jeigu neturite galimybės paimti raketės į rankas, pavyzdžiui, kai planuojate teniso raketę įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Paprastai koto dydis nurodomas kojelės apačioje. Koto dydis yra labai svarbus, tačiau priešingai nei raketės lanko dydis, ne todėl, kad pasirinkę skirtingus kotų dydžius, pasieksite skirtingų žaidimo rezultatų. Koto perimetras turi tiksliai atitikti žaidėjo rankos dydį, nes tik tada jis gali būti tikras, kad jo gniaužtas bus tvirtas, raketė rankoje išliks stabili, o riešas nebus apkrautas.

Pirmas būdas, pagal kurį galime nustatyti, ar teniso raketė yra tinkama, yra matavimas liniuote (neturint teniso raketės).

1. Ištieskite plaštaką ir išmatuokite atstumą nuo jos centro iki bevardžio piršto galiuko.
2. Gautą rezultatą (centimetrais) palyginkite su pateikta dydžių lentele ir išsirinkite koto dydį.

 

Antras būdas naudingas tada, kai būtina išsirinkti iš kelių skirtingo dydžio rakečių kotų. Jei neturite savo teniso raketės, visada galite pasinaudoti draugo rakete ir pažiūrėti, ar jo raketės koto dydis tiktų ir Jums

1. Paimkite teniso raketę taip, kaip parodyta nuotraukoje.
2. Jeigu kitos rankos smilius tiksliai telpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra tinkamo dydžio.
3. Jeigu tarpelyje tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų lieka nemažai laisvo ploto, reiškia, kad kotas yra per didelis ir rekomenduojama rinktis mažesnio perimetro kotą.
4. Jeigu smilius netelpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra per mažas ir rekomenduojama rinktis didesnio perimetro kotą.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.