Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso raketė Wilson Clash 98 V2.0 + stygos + tempimas

300,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

260,90 € Sutaupote 13 %
Svoris (g): 310
Lanko dydis (cm2): 632
Balansas (mm): 306
Stygų tinklas: 16/20
Gamintojo kodas: WR074211
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Ši prekė pristatoma nemokamai
Užsakymą išsiųsime per 48h
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 2 vnt. 234,90 €
260,90 € Wilson Clash 98 V2.0 + stygos + tempimas
    ST82266.1
Wilson Clash 98 V2.0 teniso raketė Atnaujinta "Wilson Clash 98 V2.0" teniso raketė - plačiai...daugiau

Wilson Clash 98 V2.0 teniso raketė

Atnaujinta "Wilson Clash 98 V2.0" teniso raketė - plačiai pripažintas ir įvertintas modelis, gerokai patobulintas, kad atitiktų šiuolaikinio teniso iššūkius ir žaidėjų poreikius.

Pažangi "Wilson" technologija

Naudojant naujausią "Wilson" technologiją FORTYFIVE, palaikomi visi jūsų žaidimo aspektai. Raketės svoris užtikrina nepaprastą stabilumą, o raketės galvutė suteikia didelę centrinę smūgio zoną, kad raketė būtų geriau valdoma. Rėmo profilis sumažina neigiamas vibracijas iki minimumo, taip padėdamas išgauti jėgą ir galią.

Išskirtinė kontrolė ir pojūtis

Dėl nedidelio standumo patirsite nepaprastą kontrolę ir pojūtį kiekvieną smūgį, nepriklausomai nuo to, kurioje aikštelės vietoje esate. Balansas rankenos link palengvina šuolį ir užtikrina papildomą kontrolę. Stygų išdėstymas užtikrina tobulą sukimo, rotacijos, kontrolės ir pojūčio pusiausvyrą. Pritaikytos šios technologijos: KETURIASDEŠIMT PENKIOS, LYGIAGRETUS GRĘŽIMAS, VERTIKALUSIS LENKIMAS, HORIZONTALUSIS LENKIMAS, SUKAMASIS LENKIMAS. Šis patobulintas modelis garantuoja didesnį komfortą ir daugiau galimybių dominuoti žaidime.

NEMOKAMA "Luxilon ECO Power" styga ir aptarnavimas

Įsigydami kiekvieną "Wilson Clash 98 V2.0" teniso raketę taip pat nemokamai gausite 1,25 mm "Luxilon ECO Power" stygą ir aptarnavimą. Galimi keli spalvų variantai, o pagrindinė spalva yra dominuojanti raudona.

Specifikacijos:

Produkto tipas: Vyresnio amžiaus žmonių raketė

Galutinės mintys

Pasirinkdami Wilson Clash 98 V2.0 teniso raketę, jūs ne tik įsigyjate kokybišką įrangą, bet ir investuojate į savo našumą bei potencialą. Su šia nuostabaus dizaino rakete, kurioje įdiegta daugybė naujovių, padėsiančių įgyti pranašumą korte, įvertinkite kiekvieną smūgį.

Serijos numeris: ST82266.1
Gamintojo prekės kodas: WR074211
Rakečių serija: Clash
Svoris (g): 310 ? daugiau
Lanko dydis (cm2): 632 ? daugiau
Balansas (mm): 306 ? daugiau
Stygų tinklas: 16/20 ? daugiau
Standumas (RA): 60 ? daugiau
Ilgis (cm): 68,6 ? daugiau
Rėmo profilis (mm): 24/24/24 ? daugiau
Rekomenduojama stygų tempimo jėga (kg): 23-27 ? daugiau
Sudėtis: grafitas
Pagrindinė spalva: raudona
Stygos: ne
Dėklas: ne
Vibracijų slopintuvas: ne
Technologijos:
Parallel Drilling
FortyFive
Vertical Bending - Wilson
Horizontal Bending - Wilson
Torsional Bending - Wilson
KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas...daugiau
Kaip išsirinkti teniso raketę

KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ

Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas pradedantysis tenisininkas kelia sau šį klausimą. Dažniausiai teniso raketės įsigyjamos nedažnai – kas keletą (kartais kas keliolika) metų. Per tą laiką gerokai pasikeičia teniso rakečių gamybos technologijos. Daugybė raketės parametrų turi įtakos žaidimo malonumui ir pažangai. Pagrindiniai parametrai nurodomi ant jos rėmo (skirtingose vietose – priklauso nuo gamintojo), tačiau jie dažnai būna neišsamūs ir sunkiai suprantami, ypač pradedantiesiems žaidėjams. Siekdami palengvinti tinkamą raketos pasirinkimą ir jos parametrų supratimą, žemiau pateikiame pagrindines savybes, į kurias būtina atkreipti dėmesį perkant teniso raketę, kad ji tiksliausiai atitiktų žaidėjo gebėjimus ir poreikius.

 Lanko dydis ir forma

Teniso raketės yra skirtingų formų ir dydžių. Kalbant apie lanko formą, nėra vienareikšmiškai aišku, koks jis yra idealus ir rekomenduojamas konkrečiai žaidėjų grupei. Daugelis lankų yra klasikinės „kiaušinio“ formos. Kiek paprasčiau yra kalbėti apie teniso raketės lanko dydį. Jis nurodomas centimetrais ir kvadratiniais coliais ir nurodo paviršiaus plotą. Atsako už smūgio stiprumą ir tikslumą.

Skiriami trys pagrindiniai teniso raketės lanko dydžiai:

1. Midsize (mažas) – 85–93 kv. colių.

2. Midplus (vidutinis) – 94–103 kv. colių.

3. Oversize (didelis) – didesnė nei 104 kv. colių.

 Kuo didesnis lankas, tuo didesnė bus smūgio jėga. Todėl žaidėjas privalės įdėti mažiau jėgų, kad atmuštų kamuoliuką į kitą aikštelės pusę. Be to, raketės su didesniu lanku turi didesnį sweetspot`ą, t. y. taiklaus pataikymo plotą. Raketė su mažesnius lanku smūgiuoja į kamuoliuką mažesne jėga, todėl žaidėjas turi įdėti daugiau jėgos į kiekvieną smūgį. Tačiau tokia raketė užtikrina daug daugiau kamuolio kontrolės ir tikslių smūgių.

   Svarbu:

1. Pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į lankus nuo 660 m2 (102 kv. colių).

2. Kiek pažengusiems žaidėjams rekomenduojama rinktis 645–690 m2 (100–107 kv. colių) teniso raketę.

3. Pažengę tenisininkai paprastai jau žino savo poreikius ir išmano, ką rinktis, bet rekomenduojama rinkti 645 m2 (100 kv. colių) ir mažesnes raketes.

 

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo...daugiau

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo perimetras. Tik pradėjus žaisti tenisą, dažnai sunku pasirinkti tinkamą teniso raketės koto dydį. Žemiau siūlome šios problemos sprendimą. 

Teniso raketės koto dydžiai žymimi dviem būdais – amerikietišku ir europietišku.

 amerikietiškas žymėjimase

[coliai / ≈ cm]

europietiškas žymėjimas
4 / ≈ 10   0
4 1/8 / ≈ 10,4 1
4 1/4 / ≈ 10,8 2
4 3/8 / ≈ 11 3
4 1/2 / ≈ 11,4 4
4 5/8 / ≈ 11,8 5

Ant teniso rakečių nerasite žymėjimų centimetrais. Ruošdami šią medžiagą, colius perskaičiavome centimetrais, kad padėtume Jums išrinkti tinkamą kotą. Jums tai padės, jeigu neturite galimybės paimti raketės į rankas, pavyzdžiui, kai planuojate teniso raketę įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Paprastai koto dydis nurodomas kojelės apačioje. Koto dydis yra labai svarbus, tačiau priešingai nei raketės lanko dydis, ne todėl, kad pasirinkę skirtingus kotų dydžius, pasieksite skirtingų žaidimo rezultatų. Koto perimetras turi tiksliai atitikti žaidėjo rankos dydį, nes tik tada jis gali būti tikras, kad jo gniaužtas bus tvirtas, raketė rankoje išliks stabili, o riešas nebus apkrautas.

Pirmas būdas, pagal kurį galime nustatyti, ar teniso raketė yra tinkama, yra matavimas liniuote (neturint teniso raketės).

1. Ištieskite plaštaką ir išmatuokite atstumą nuo jos centro iki bevardžio piršto galiuko.
2. Gautą rezultatą (centimetrais) palyginkite su pateikta dydžių lentele ir išsirinkite koto dydį.

 

Antras būdas naudingas tada, kai būtina išsirinkti iš kelių skirtingo dydžio rakečių kotų. Jei neturite savo teniso raketės, visada galite pasinaudoti draugo rakete ir pažiūrėti, ar jo raketės koto dydis tiktų ir Jums

1. Paimkite teniso raketę taip, kaip parodyta nuotraukoje.
2. Jeigu kitos rankos smilius tiksliai telpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra tinkamo dydžio.
3. Jeigu tarpelyje tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų lieka nemažai laisvo ploto, reiškia, kad kotas yra per didelis ir rekomenduojama rinktis mažesnio perimetro kotą.
4. Jeigu smilius netelpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra per mažas ir rekomenduojama rinktis didesnio perimetro kotą.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.