Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso raketė Yonex Percept 97H (330g) + stygos

282,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

261,40 € Sutaupote 7 %
Svoris (g): 330
Lanko dydis (cm2): 626
Balansas (mm): 310
Stygų tinklas: 16/19
Gamintojo kodas: 01PE97HYX-OLG
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Ši prekė pristatoma nemokamai
Užsakymą išsiųsime per 48h
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 2 vnt. 235,40 €
261,40 € Yonex Percept 97H (330g) + stygos
    ST93092.1
"Yonex Percept 97H" (330g) "Yonex Percept 97H" tai pripažintos "Vcore Pro" serijos tęsinys....daugiau

"Yonex Percept 97H" (330g)

"Yonex Percept 97H" tai pripažintos "Vcore Pro" serijos tęsinys. Atnaujinta naudojant pažangiausias technologijas, ji pasižymi išskirtiniu tikslumo, jutimo ir kontrolės deriniu bei geresnėmis žaidimo savybėmis. Šį modelį rekomenduoja aukščiausio rango ATP ir WTA žaidėjai, tokie kaip Hubertas Hurkaczas, Stanas Wawrinka, Francesas Tiafoe ir Dayana Yastremska.

330 g svorio "Percept 97H" puikiai tinka patyrusiems žaidėjams, kurių mostas pasižymi visaverčiu smūgiu ir nepriekaištinga technika. Ji užtikrina aukščiausio lygio kontrolę ir jutimą. Jos itin tikslus rėmas leidžia tiksliai atlikti padavimus. Raketės svoris prisideda prie puikaus stabilumo ir smūgio jėgos, o jos rankenos balansas padidina manevringumą.

Naujausios "Yonex" technologijos

  • ISOMETRIC: izometrinė lanko forma padidina "sweetspot" tašką 7 %, palyginus su ovalo formos raketėmis. Dėl unikalios rėmo konstrukcijos ilgiausios pagrindinės ir horizontalios stygos sukuria didesnę efektyvaus smūgio zoną, suteikiančią galimybę smūgiuoti stipriau, neprarandant kontrolės
  • 2G-NAMD FLEX FORCE: sustiprinta grafito rėmo konstrukcija, todėl raketė smūgių metu optimaliai atsilenkia ir greičiau grįžta į pradinę padėtį, palengvinant kamuoliuko sukimąsi ir pagreitėjimą.

Nauji technologijų patobulinimai

  • Flexcon System: siaurinant ir išplečiant raketės širdies formą, užtikrinamas 15 % didesnis lankstumas ir geresnis valdymas bei tikslumas.
  • Stiff Racquet Face Design : padidintas grafito kiekis pagerina kontrolę stabilizuojant raketės lanką, kad būtų užtikrinta patikimesnė ir tikslesnė kamuoliuko trajektorija.
  • Servo Filter: šalinamos nepageidaujamas vibracijas ir 60 % padidintas lankstumas smūgio metu tarp grafito patalpintos skaidrios folijos dėka
Serijos numeris: ST93092.1
Gamintojo prekės kodas: 01PE97HYX-OLG
Rakečių serija: Percept
Svoris (g): 330 ? daugiau
Lanko dydis (cm2): 626 ? daugiau
Balansas (mm): 310 ? daugiau
Stygų tinklas: 16/19 ? daugiau
Standumas (RA): 62 ? daugiau
Ilgis (cm): 68,6 ? daugiau
Rėmo profilis (mm): 21/21/21 ? daugiau
Rekomenduojama stygų tempimo jėga (kg): 20-27 ? daugiau
Sudėtis: grafitas
Stygos: ne
Dėklas: taip (maišas)
Technologijos:
ISOMETRIC
FLEXCON SYSTEM - Yonex
2G-NAMD FLEX FORCE - Yonex
Stiff Racquet Face Design - Yonex
Servo Filter - Yonex
KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas...daugiau
Kaip išsirinkti teniso raketę

KAIP IŠSIRINKTI TENISO RAKETĘ

Kokia rakete geriausiai žaisti tenisą? Kiekvienas pradedantysis tenisininkas kelia sau šį klausimą. Dažniausiai teniso raketės įsigyjamos nedažnai – kas keletą (kartais kas keliolika) metų. Per tą laiką gerokai pasikeičia teniso rakečių gamybos technologijos. Daugybė raketės parametrų turi įtakos žaidimo malonumui ir pažangai. Pagrindiniai parametrai nurodomi ant jos rėmo (skirtingose vietose – priklauso nuo gamintojo), tačiau jie dažnai būna neišsamūs ir sunkiai suprantami, ypač pradedantiesiems žaidėjams. Siekdami palengvinti tinkamą raketos pasirinkimą ir jos parametrų supratimą, žemiau pateikiame pagrindines savybes, į kurias būtina atkreipti dėmesį perkant teniso raketę, kad ji tiksliausiai atitiktų žaidėjo gebėjimus ir poreikius.

 Lanko dydis ir forma

Teniso raketės yra skirtingų formų ir dydžių. Kalbant apie lanko formą, nėra vienareikšmiškai aišku, koks jis yra idealus ir rekomenduojamas konkrečiai žaidėjų grupei. Daugelis lankų yra klasikinės „kiaušinio“ formos. Kiek paprasčiau yra kalbėti apie teniso raketės lanko dydį. Jis nurodomas centimetrais ir kvadratiniais coliais ir nurodo paviršiaus plotą. Atsako už smūgio stiprumą ir tikslumą.

Skiriami trys pagrindiniai teniso raketės lanko dydžiai:

1. Midsize (mažas) – 85–93 kv. colių.

2. Midplus (vidutinis) – 94–103 kv. colių.

3. Oversize (didelis) – didesnė nei 104 kv. colių.

 Kuo didesnis lankas, tuo didesnė bus smūgio jėga. Todėl žaidėjas privalės įdėti mažiau jėgų, kad atmuštų kamuoliuką į kitą aikštelės pusę. Be to, raketės su didesniu lanku turi didesnį sweetspot`ą, t. y. taiklaus pataikymo plotą. Raketė su mažesnius lanku smūgiuoja į kamuoliuką mažesne jėga, todėl žaidėjas turi įdėti daugiau jėgos į kiekvieną smūgį. Tačiau tokia raketė užtikrina daug daugiau kamuolio kontrolės ir tikslių smūgių.

   Svarbu:

1. Pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į lankus nuo 660 m2 (102 kv. colių).

2. Kiek pažengusiems žaidėjams rekomenduojama rinktis 645–690 m2 (100–107 kv. colių) teniso raketę.

3. Pažengę tenisininkai paprastai jau žino savo poreikius ir išmano, ką rinktis, bet rekomenduojama rinkti 645 m2 (100 kv. colių) ir mažesnes raketes.

 

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo...daugiau

Kotas yra teniso raketės rankena, kurią žaidėjas laiko rankoje. Koto dydį lemia jo perimetras. Tik pradėjus žaisti tenisą, dažnai sunku pasirinkti tinkamą teniso raketės koto dydį. Žemiau siūlome šios problemos sprendimą. 

Teniso raketės koto dydžiai žymimi dviem būdais – amerikietišku ir europietišku.

 amerikietiškas žymėjimase

[coliai / ≈ cm]

europietiškas žymėjimas
4 / ≈ 10   0
4 1/8 / ≈ 10,4 1
4 1/4 / ≈ 10,8 2
4 3/8 / ≈ 11 3
4 1/2 / ≈ 11,4 4
4 5/8 / ≈ 11,8 5

Ant teniso rakečių nerasite žymėjimų centimetrais. Ruošdami šią medžiagą, colius perskaičiavome centimetrais, kad padėtume Jums išrinkti tinkamą kotą. Jums tai padės, jeigu neturite galimybės paimti raketės į rankas, pavyzdžiui, kai planuojate teniso raketę įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Paprastai koto dydis nurodomas kojelės apačioje. Koto dydis yra labai svarbus, tačiau priešingai nei raketės lanko dydis, ne todėl, kad pasirinkę skirtingus kotų dydžius, pasieksite skirtingų žaidimo rezultatų. Koto perimetras turi tiksliai atitikti žaidėjo rankos dydį, nes tik tada jis gali būti tikras, kad jo gniaužtas bus tvirtas, raketė rankoje išliks stabili, o riešas nebus apkrautas.

Pirmas būdas, pagal kurį galime nustatyti, ar teniso raketė yra tinkama, yra matavimas liniuote (neturint teniso raketės).

1. Ištieskite plaštaką ir išmatuokite atstumą nuo jos centro iki bevardžio piršto galiuko.
2. Gautą rezultatą (centimetrais) palyginkite su pateikta dydžių lentele ir išsirinkite koto dydį.

 

Antras būdas naudingas tada, kai būtina išsirinkti iš kelių skirtingo dydžio rakečių kotų. Jei neturite savo teniso raketės, visada galite pasinaudoti draugo rakete ir pažiūrėti, ar jo raketės koto dydis tiktų ir Jums

1. Paimkite teniso raketę taip, kaip parodyta nuotraukoje.
2. Jeigu kitos rankos smilius tiksliai telpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra tinkamo dydžio.
3. Jeigu tarpelyje tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų lieka nemažai laisvo ploto, reiškia, kad kotas yra per didelis ir rekomenduojama rinktis mažesnio perimetro kotą.
4. Jeigu smilius netelpa į tarpelį tarp nykščio pakylos ir pirštų galiukų, reiškia, kad kotas yra per mažas ir rekomenduojama rinktis didesnio perimetro kotą.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.