Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Saugumas

Užtikriname, kad apsipirkti Tennis-Zone teniso parduotuvėje visiškai saugu.

Visų pirma, esame didžiausia ir atpažįstamiausia  teniso parduotuvė Lenkijoje, veikianti nuo 2006 metų.

Antra, mes bendradarbiaujame su didžiausiais pasaulyje teniso ir sporto prekių tiekėjais, kurių dėka savo parduotuvėje galime pasiūlyti didžiausią šių gaminių asortimentą. Mes bendradarbiaujame ne tik su grynai teniso prekės ženklais: „Wilson“, „Head“, „Babolat“, „Yonex“, „Pacific“, „Dunlop“, „Tecnifibre“, „Prince“, bet ir bendro pobūdžio sporto prekių gamintojais: „Nike“, „Under Armour“, „Adidas“, „Asics“, „Lotto“, „New Balance“, „Fila“, „Mizuno“, „Hydrogen“, „Joma“ ir daugeliu kitų. Mūsų parduotuvėse visada rasite prekių, kurie leis Jums plėtoti savo teniso aistrą.

Trečia, mūsų paslaugomis naudojasi ir mėgėjai, ir profesionalai. Žinomiausi net tik Lenkijoje, bet ir visame pasaulyje progesionalūs teniso žaidėjai pasitikėjo mumis, nusipirkdami profesionalų teniso inventorių būtent pas mus. Jie mus pasirinko, nes esame savo srities profesionalai. Mūsų komandą sudaro teniso treneriai ir instruktoriai, profesionalūs teniso įrangos technikai, teniso įrangos pasirinkimo patarėjai ir daugelis kitų žmonių, kuriems tenisas yra ne tik profesija, bet ir aistra.

Ketvirta, parduotuvėje naudojame SSL (Secure Socket Layer) protokolą, kuris yra šiuo metu saugiausias perduotų duomenų apsaugos mechanizmas. Tokią apsaugą sudaro duomenų kodavimas prieš siunčiant juos iš naršyklės ir iššifruojant saugiai pasiekus mūsų serverį. SSL šifruoja, autentifikuoja ir užtikrina informacijos vientisumą. Prisijungę prie saugaus tinklalapio pastebėsite, kad „http“ adresas pasikeičia į „https“.

Penkta, elektroninius mokėjimus atlieka viena saugiausių mokėjimo bendrovių Lenkijoje ir Lietuvoje: Paysera. PCI / DSS standartas apima dvyliką pagrindinių klausimų, pradedant saugumo valdymu ir baigiant elgesio kodeksais, procedūromis, tinklo architektūra, programinės įrangos kūrimu ir kitomis saugumo priemonėmis. Sertifikatas garantuoja, kad Paydera atitinka Mokėjimo kortelių pramonės (PCI) duomenų saugumo standartą (DSS), kurį kartu sukūrė „VISA“ ir „MasterCard“.

Kaip matote, užsakymus pateikti parduotuvėje www.tennis-zone.lt parduotuvėje visiškai saugu. Esame profesionali įmonė, su ilgametėmis tradicijomis, naudojanti maksimalius saugumo būdus, kad pirkdami mūsų parduotuvėje jaustumėtės absoliučiai saugūs.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.