Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Stabilizatorius Zamst Knee Support JK-Band

22,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

19,40 € Sutaupote 12 %
Gamintojo kodas: 671001
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Stabilizatorius Zamst Knee Support JKBand - red
Zamst Knee Support JKBand - red
Stabilizatorius Zamst Knee Support JKBand - black
Zamst Knee Support JKBand - black
daugiau
19,40 € Zamst Knee Support JK-Band
    ST87459.1
"Zamst" kelio įtvaras "JK-Band" - juodas Šuolis link neskausmingos sporto rutinos su geriausiu...daugiau

"Zamst" kelio įtvaras "JK-Band" - juodas

Šuolis link neskausmingos sporto rutinos su geriausiu medicininiu "Zamst" sprendimu kelio apsaugai - "Zamst Knee Support JK-Band"! Šis pažangiausias gaminys sukurtas atsižvelgiant į jūsų kelio fiziologiją ir užtikrinant maksimalų komfortą bei judrumą treniruočių metu, remiantis ilgamečiais moksliniais žmogaus anatomijos ir jos apribojimų tyrimais.

Produkto aprašymas

"Zamst Knee Support JK-Band" yra aukščiausios kokybės kelio girnelės atrama, specialiai sukurta asmenims, kovojantiems su skausmu žemiau girnelės. Dviejų sluoksnių JK-Band pagalvėlė nepriekaištingai stabilizuoja apatinę kelio girnelės dalį, sumažina diskomfortą, suspausdama kelio girnelės raiščius.

Optimizuotas našumui

Mūsų "JK-Band" kelio įtvaras yra išbandytas įvairiose sporto šakose. Oficialūs partneriai yra tokios prestižinės federacijos kaip Prancūzijos krepšinio federacija, Japonijos profesionali krepšinio lyga, Japonijos moterų krepšinio lygos organizacija, Prancūzijos tinklinio federacija, Japonijos tinklinio federacija ir Japonijos tinklinio lygos organizacija. Be to, aukščiausio lygio sportininkai, tokie kaip Isaiah Thomas, Von Milleris, Ryanas Getzlafas, Scottas Langley, Melissa Arnot, Amy Cragg ir Whitney Pavlik, savo treniruočių ir atsigavimo režimuose naudojo mūsų produktus.

Lengva naudoti ir prižiūrėti

Puikus "Zamst Knee Support JK-Band" dizainas užtikrina lengvą dėvėjimą ir nuėmimą. Supakuotas su tinklinio skydelio dėklu, užsegamu užtrauktuku, jis užtikrina saugų laikymą ir lengvą priežiūrą.

Funkcijos ir specifikacijos

Pagrindiniai gaminio privalumai: - Diskomforto ir skausmo, lokalizuoto žemiau kelio girnelės, malšinimas - Palaiko šuolininko kelio gydymą - Patelės raiščių stabilizavimas ir palengvinimas Įtrauktos technologijos: Grip-Tech, i-Fit, P-Tech, ROM-Tech Pagrindinė spalva: juoda Medžiaga: juoda: Spalva: poliesteris, nailonas, poliuretanas, lateksas
Serijos numeris: ST87459.1
Pagrindinė spalva: juoda
Pakuotė (vienetų): 1
Sudėtis: poliesteris, nailonas, poliuretanas, lateksas, polietilenas
Gamintojo prekės kodas: 671001
Technologijos:
Grip Tech
i-Fit
ROM Tech
P-Tech
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.