Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Pro's Pro Zickzack 4m - Žalia

16,90 €
Gamintojo kodas: V214
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Zickzack 4m - Žalia

16,90 € Pro's Pro Zickzack 4m - Žalia
    ST74024
"Pro's Pro Zickzack" 4 m - žalias: Jūsų pagrindinė vikrumo mokymo priemonė Pristatome "Pro's...daugiau

"Pro's Pro Zickzack" 4 m - žalias: Jūsų pagrindinė vikrumo mokymo priemonė

Pristatome "Pro's Pro Zickzack 4m - Green" - universalias sulankstomas treniruočių kopėčias, skirtas vikrumui ir darbui kojomis lavinti. Šį prietaisą, išsiskiriantį ryškia žalia spalva, privalo turėti visi sporto entuziastai, pradedant futbolininkais ir baigiant fitneso treneriais, norinčiais pagerinti bendrą vikrumą.

Ypatingas universalumas

Pro's Pro Zickzack 4m - Green yra ne tik įrankis, bet ir raktas į daugybę fizinės veiklos rūšių. Dėl reguliuojamų pakopų galite sukurti įvairias pratimų formas, kad išbandytumėte kiekvieną savo vikrumo aspektą. Sprintas, šuoliai ar šuoliai - galimybės neribotos, o kopėčias galima lengvai keisti, kad jos atitiktų jūsų treniruočių poreikius.

Idealiai tinka fiziniam lavinimui ir fiziniam tobulėjimui

Reguliarios treniruotės su "Pro's Pro Zickzack 4m" skatina gerinti pėdų greitį, vikrumą, koordinaciją, pusiausvyrą ir bendrus sportinius rezultatus. Nesvarbu, ar esate pradedantis sportininkas, ar fitneso naujokas, šis naujoviškas gaminys gali padėti jums žengti žingsnį arčiau fizinių tikslų įgyvendinimo.

Lengva laikyti ir nešiotis

Sukurtas dėl patogumo, "Pro's Pro Zickzack 4m - Green" susilanksto per kelias sekundes. Nepaisant tvirtos ir pailgintos konstrukcijos, jis susilanksto iki nešiojamojo dydžio, kurį galima lengvai nešiotis treniruočių rinkinyje arba tvarkingai laikyti, kai jo nenaudojate.

Serijos numeris: ST74024
Gamintojo prekės kodas: V214
Spalva: Žalia
Plotis (cm): 45,72
Ilgis (cm): 411
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.