Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 60 dienų*
Grąžinimas iki 60 dienų*
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Treniruočių lazda SKLZ Mobility Bar

Dovanos
115,81 €
Paskutinė mažiausia kaina:
107,27 € (+8%)

Mažiausia šios prekės kaina per paskutines 30 dienų prieš dabartinį nukainavimą.

Gamintojo kodas: MCMB-001 V1
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

SKLZ Mobility Bar

115,81 € SKLZ Mobility Bar
    ST73416
Rekomenduojamos prekės
Dovanos
Treniruočių sienelė Pro's Pro Rebound Net

Treniruočių sienelė
Pro's Pro Rebound Net

 
133,86 €
 
Dovanos
Treniruočių rinkinys Topspin Pro
Treniruočių rinkinys Topspin Pro

Treniruočių rinkinys
Topspin Pro

160,00 €
156,32 €
Sutaupote 2%
Atraskite SKLZ MOBILITY BAR meistriškumą Iš naujo apibrėžkite savo jėgos ir lankstumo...daugiau

Atraskite SKLZ MOBILITY BAR meistriškumą

Iš naujo apibrėžkite savo jėgos ir lankstumo treniruotes su išskirtiniu treniruočių įrankiu - SKLZ Mobility Bar. Sukurtas garsaus prekės ženklo, propaguojančio sveikatingumą ir sportinius rezultatus, šis įrenginys yra jūsų naujo lygio sprendimas viršutinės kūno dalies treniruotėms, stabilizavimo, lankstumo ir stiprinimo procedūroms.

Aukščiausio lygio treniruočių įrankis, skirtas aukščiausios kokybės treniruotėms

SKLZ Mobility Bar - tai ne tik įprasta treniruoklių įranga, bet ir išskirtinis fitneso įrankis, sukurtas padėti atsigauti, reabilituotis ir apšilti. Dažnai naudojama sportininkų ir asmeninių trenerių, ši juosta skatina judrumą, stabilumą ir jėgą. Dizainas yra elegantiškas ir funkcionalus, o pagrindinė jo spalva - juoda, atspindinti profesionalumo ir stiliaus pojūtį jūsų treniruočių įrangoje.

Pagrindinės SKLZ MOBILITY BAR savybės

SKLZ Mobility Bar turi gamintojo kodą: MCMB-001 V1 - tai autentiškumo ir išskirtinės kokybės įrodymas. Su baru galima atlikti daugybę pratimų, skirtų viršutinei kūno daliai, įskaitant pečius, krūtinę, nugarą ir rankas. Jos universalumas neapsiriboja vien pratimais, bet apima ir reabilitaciją bei apšilimą prieš treniruotę. Didindamas lankstumą ir judrumą, mobilumo baras ne tik skatina jūsų fizinio pasirengimo pažangą, bet ir padeda išvengti traumų, todėl jis yra neatsiejama treniruočių režimo dalis.

SKLZ prekinis ženklas - sveikesnio ir stipresnio žmogaus propaguotojas

SKLZ gaminiai, kaip gerbiamas vardas fitneso pramonėje, garsėja puikiu dizainu, funkcionalumu ir patvarumu. Ne išimtis ir SKLZ mobilumo baras. Gerai sukonstruotas ir sukurtas taip, kad tarnautų ilgai, šis mobilumo baras yra puiki investicija į jūsų sveikatą, įvertintas už patikimą veikimą atgaivinant fitneso rutiną.

Investuokite į "SKLZ Mobility Bar" šiandien

Įtraukite "SKLZ Mobility Bar" į savo treniruočių režimą ir pajuskite treniruočių pokyčius. Sujungęs paprastumą su pažangiais treniruočių metodais, strypas suteikia itin veiksmingos treniruočių priemonės esmę. Pajuskite, kaip su SKLZ Mobility baru padidėja jūsų jėga, stabilumas ir lankstumas.

Serijos numeris: ST73416
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: MCMB-001 V1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.