Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Tiguar Power Band III

28,90 €
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
variantai:
Pasipriešinimo gumos Tiguar Power Band IV
Tiguar Power Band IV
daugiau
Turime sandėlyje:
1 vnt.

Tiguar Power Band III

28,90 € Tiguar Power Band III
    ST74853
"Tiguar Power Band III" - didžiausias pasipriešinimas ir ilgaamžiškumas Specializuota...daugiau

"Tiguar Power Band III" - didžiausias pasipriešinimas ir ilgaamžiškumas

Specializuota pasipriešinimo juosta pažengusiems sportininkams

Su "Tiguar Power Band III" išnaudokite visą savo teniso treniruočių potencialą. Šios treniruočių juostos yra specialiai sukurtos pažengusiems tenisininkams ir užtikrina didelį pasipriešinimą atliekant jėgos ir jėgos pratimus. Alyvmedžio spalva ir tvirta konstrukcija daro šią juostą vizualiai patraukliu pasirinkimu, kuris taip pat yra ilgaamžis. Su išskirtinėmis savybėmis, pavyzdžiui, originalia grafine pasipriešinimo žymėjimo sistema, tai investicija, kuri tiesiogine prasme dėl jūsų ištempia papildomą mylią.

Dizaine įtvirtintas universalumas

Tiguar Power Band III gali būti naudojamas įvairiais tikslais, todėl puikiai tinka tiek tobulėjimui, tiek reabilitacijai. Naudokite ją kaip apšilimo prieš rungtynes dalį, stumdydami jos pasipriešinimą, kad pažadintumėte raumenis. Arba treniruotės pabaigoje atlikite gilaus tempimo ir lankstumo pratimus, kad atvėstumėte. Reabilituojatės po traumos arba norite sustiprinti tam tikrus raumenis? "Power Band" gali padėti ir šiuo atveju.

Išmaniosios grafikos padeda išvengti spėlionių treniruočių metu

Daugiau nebesvarstykite, kokio tempimo lygio turėtumėte siekti. "Power Band III" turi naujovišką grafinę pasipriešinimo žymėjimo sistemą, leidžiančią sužinoti, kiek daugiau pastangų reikia įdėti, kad treniruočių metu optimaliai išsitemptumėte.

Serijos numeris: ST74853
Pakuotė (vienetų): 1
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.