Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Viršutinės koto apvijos Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Juoda

9,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

7,90 € Sutaupote 12 %
Apvijos lipnumas: sausa
Perforavimas: taip
Gamintojo kodas: 478670-005
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
variantai:
Viršutinės koto apvijos Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Rožinė
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Rožinė
daugiau
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Juoda

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 7,40 €
7,90 € Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Juoda
    ST77367
Patobulinkite savo rankeną su "Bullpadel HaC Overgrip" GB 1201 3P - Negro Bullpadel HaC...daugiau

Patobulinkite savo rankeną su "Bullpadel HaC Overgrip" GB 1201 3P - Negro

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - tai naujovė, kuri keičia žaidimo taisykles. Ši aukščiausios kokybės juoda (negro) spalva pasižyminti rankena sujungia našumą, funkcionalumą ir stilių į vieną aukštos kokybės paketą. Be to, kruopščiai suprojektuotos savybės leidžia išryškinti geriausias jūsų įrangos savybes, nekeičiant jos pagrindinių savybių.

Aukščiausios kokybės dizainas ir medžiaga

"Bullpadel HaC Overgrip" rankena pagaminta skiriant dėmesį net mažiausioms detalėms. Dėl lengvos konstrukcijos jos svoris padidėja minimaliai, todėl jūsų raketė išlaiko savo pirmines savybes. Be to, ji pasižymi kruopščiai kalibruotu storiu, kuris suteikia reikiamą paminkštinimo kiekį, kad būtų pasiekta optimali pusiausvyra tarp patogumo ir kontrolės.

Pažangus drėgmės sugėrimas

Šios rankenos galia taip pat slypi naujoviškoje perforuotoje konstrukcijoje. Šios strategiškai išdėstytos perforacijos puikiai sugeria drėgmę, todėl paviršius išlieka sausas net per intensyviausias rungtynes. Todėl žaidėjai gali mėgautis saugiu sukibimu ilgą laiką, skatindami maksimalią smūgių kontrolę ir tikslumą.

Patogi pakuotė

Kiekvienoje "Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro" pakuotėje yra trys overgrip'ai, todėl tai puiki vertė tiek mėgėjams, tiek profesionaliems žaidėjams. Nesvarbu, ar keičiate gripus įpusėjus žaidimui, ar laikote juos kaip atsarginį variantą, šis gaminys suteikia neprilygstamą patogumą.

Sauso prisilietimo tekstūra

Nepaisant išskirtinio drėgmės šalinimo gebėjimo, "Bullpadel HaC Overgrip" išlaiko sauso lietimo tekstūrą. Ši savybė užtikrina neslystantį paviršių, todėl žaidėjai turi pastovią rankeną.

Išsami informacija apie gaminį

  • Pagrindinė spalva: juoda (Negro)
  • Perforuota: Taip
  • Suėmimo tekstūra: Sausas prisilietimas
  • Rankenų skaičius: 3
  • Produkto tipas: Viršutinė rankena
  • Gamintojo kodas: 478670-005

Serijos numeris: ST77367
Gamintojo prekės kodas: 478670-005
Spalva: Juoda
Apvijos lipnumas: sausa
Perforavimas: taip
Apvijų kiekis: 3
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.