Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro B 1 (1 vnt.)

5,90 €
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Gamintojo kodas: G078
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro B 1 (1 vnt.)

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 1 (1 vnt.)
    ST16078
Patobulinkite savo rankeną naudodami "Pro's Pro B 1 1P Pristatome "Pro's Pro B 1 1P" -...daugiau

Patobulinkite savo rankeną naudodami "Pro's Pro B 1 1P

Pristatome "Pro's Pro B 1 1P" - neįtikėtinai patogią bazinę rankeną, sukurtą taip, kad maksimaliai pagerintų jūsų rezultatus kiekvieno žaidimo metu. Juodos spalvos estetika suteikia jūsų įrangai elegancijos, o aukščiausios kokybės sintetinė medžiaga užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Nuostabus komfortas

Pro's Pro B 1 1P sukurtas atsižvelgiant į naudotojo patogumą. Jos unikali konstrukcija pasižymi specialiu iškilimu, kuris gerokai padidina rankenos saugumą, todėl leidžia atlikti tikslesnius ir labiau kontroliuojamus judesius kiekvieno šūvio metu. Nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar žaidėjas veteranas, pajusite šios patogios konstrukcijos privalumus.

Labai gerai sugeria drėgmę

Niekada daugiau neleiskite, kad prakaituojančios rankos trukdytų jūsų pasirodymui. Rankena "Pro's Pro B 1 1P" pasižymi specialia perforacija, užtikrinančia tiesioginį drėgmės nuvedimą. Ši strateginė konstrukcija užtikrina sausą ir tvirtą ranką per visas intensyvias žaidimo sesijas.

Serijos numeris: ST16078
Apvijų kiekis: 1
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: G078
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.