Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Wilson batai + Gaukite kamuoliukų tūbelę NEMOKAMAI

Akcijos organizatorius ir trukmė

 1. Akcijos organizatorius: "Strefa Tenisa Sp. z o.o." S.K. įsikūrusi Varšuvoje (02-389), al. Bohaterów Września 12.

 2. Akcija galioja nuo 2024 m. birželio 24 d. iki liepos 31 d (23.59 val.) arba kol baigsis Akcijai skirtos kamuoliukų atsargos.

 

II. Dalyvavimo sąlygos

 1. Akcijos dalyviu gali būti pilnametis, veiksnus fizinis asmuo, gyvenantis Lietuvos teritorijoje (toliau – Dalyvis).

 2. Dalyvavimo Akcijoje sąlyga – akcijos laikotarpiu įsigyti bet kokius Wilson batus internetinėje parduotuvėje www.tennis-zone.lt 

 3. Norėdami gauti nemokamą Wilson kamuoliukų tūbelę (pasirinktinai US Open, RG AC arba Tour Premier), būtina įdėti Akcijinę prekę į pirkinių krepšelį.

 4. Įdedant Akcijinę prekę į krepšelį pagal nurodytas Instrukcijas, Dalyvis sutinka dalyvauti Akcijoje ir patvirtina, kad susipažino su Akcijos nuostatais ir su jais sutinka .

 

III. Išlygos

 1. Akcijinės prekės neįdėjimas į krepšelį reiškia atsisakymą dalyvauti Akcijoje.

 2. Grąžinant visas ar dalį įsigytų prekių, privaloma grąžinti ir gautą Akcijinę Prekę

.

 IV. Baigiamosios nuostatos

 1. Akcijos nuostatus galima rasti svetainėje www.tennis-zone.lt 

 2. Visus klausimus ir komentarus galite siųsti adresu: [email protected] 

 3. Šių Nuostatų nereglamentuotais klausimais bus taikomos atitinkamos Civilinio kodekso ir atitinkamų aktų nuostatos. Visa reklaminėje medžiagoje pateikta informacija apie Akciją yra tik informacinio pobūdžio ir tik šių taisyklių nuostatai laikomi galiojančiais.

 4. Organizatoriai gali bet kada pakeisti šių Taisyklių nuostatus, kuriie įsigalioja paskelbus pakeitimus interneto svetainėje www.tennis-zone.lt . Nuostatų pakeitimai negali pažeisti jau įgytų Dalyvių teisių.

 5. Kompetentingas spręsti bet kokius su Akcija susijusius ginčus yra teismas, kurio jurisdikcijai priklauso Strefa Tenisa Sp. z o. o. S.K.

 

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.