Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro B 70 (1 vnt.)

Paskutinė kaina: 5,90 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
Paskutinė kaina: 5,90 €
Apvijos storis (mm): 1,75
Perforavimas: taip
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Šios prekės neturime
PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,40 €
Prekė šiuo metu nepasiekiama
PASIRINKITE JUMS
5,90 € Pro's Pro B 70 (1 vnt.)
    ST16081
"Pro's Pro B70 Tennis Grip" (1 vnt.) Pristatome "Pro's Pro B70 Tennis Overgrip", kurioje...daugiau

"Pro's Pro B70 Tennis Grip" (1 vnt.)

Pristatome "Pro's Pro B70 Tennis Overgrip", kurioje puikiai dera patogumas, valdymas ir patvarumas. Ši stulbinanti rankena, nuspalvinta originalia metalinio aukso spalva, yra drąsus, bet elegantiškas pareiškimas, kuris pagerina jūsų rezultatus kiekviename žaidime.

Puikus paviršiaus valdymas

Pagaminta su aukščiausios kokybės mikroembosuotu neslystančiu paviršiumi, "Pro's Pro B70" garantuoja puikų sukibimą, taktilinį grįžtamąjį ryšį ir raketės valdymą bet kokiomis sąlygomis. Nepriklausomai nuo jūsų žaidimo stiliaus, neabejotinai įvertinsite nuoseklų šios elitinio lygio teniso viršutinės rankenos valdymą.

Itin gerai sugeriantis ir vibracijas slopinantis raištis

Nesvarbu, ar tai karšta vasaros diena, ar įtemptas mačas, neleiskite, kad prakaitas nutrauktų jūsų pergalių seriją. Šis teniso apavas sukurtas taip, kad labai gerai sugertų prakaitą, išlaikytų jūsų rankas sausas ir užtikrintų tvirtą, patikimą sukibimą visą laiką. Pažymėtina, kad "Pro's Pro B70" taip pat efektyviai slopina vibraciją, todėl suteikia daugiau komforto žaidžiant ir sumažina teniso alkūnės riziką.

Serijos numeris: ST16081
Apvijų kiekis: 1
Sudėtis: sintetinis
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,75
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.