Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

Teniso kopetėlės Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
19,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

16,90 € Sutaupote 11 %
Gamintojo kodas: 100322
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4 vnt.

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

16,90 € Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
    ST74259
"Yakimasport Agility Criss Cross" kopėčios 4 m - patobulinkite savo treniruočių žaidimą...daugiau

"Yakimasport Agility Criss Cross" kopėčios 4 m - patobulinkite savo treniruočių žaidimą

Pagerinkite savo fizinio pasirengimo lygį ir vikrumą su "Yakimasport Agility Criss Cross" kopėčiomis. Ši puiki sporto įranga yra būtinas daiktas visiems, kurie rimtai žiūri į savo treniruočių režimą. Šios kopėčios, specialiai sukurtos dinamiškai aplinkai, yra geriausias pasirinkimas profesionaliems treneriams, treniruočių akademijoms, taip pat visiems, siekiantiems padidinti savo greitį, pusiausvyrą ir kojų darbą. Šios kopėčios yra 4 metrų ilgio ir turi 10 pakopų, todėl yra tinkamos čempionams formuoti.

Universalus dizainas naujoviškoms treniruotėms

Yakimasport Agility Criss Cross kopėčios yra tikslingai sukurtos taip, kad suteiktų neribotų galimybių jūsų treniruotėms. Dėl patentuoto dizaino lankstumo kopėčias galite išdėstyti bet kokios formos, todėl jos yra ideali priemonė improvizuotiems žaidimams ir treniruotėms, skirta net patiems mažiausiems sporto entuziastams. Kiekvienas laiptelis, sumaniai sukniedytas šarnyriniais sąnariais, yra reguliuojamas, todėl suteikia galimybę keisti pratimus ir pritaikyti treniruotes prie konkrečių poreikių.

Pritaikyta tenisui

Žinomų teniso akademijų patvirtintos "Yakimasport Agility Criss Cross" kopėčios yra esminis įrankis, galintis greitai pakeisti jūsų žaidimą. Kiekvieno laiptelio ilgis - 40 cm, todėl tai ideali aplinka sportininkams rengti greitiems judesiams ir vikrumui, kurių reikalauja tenisas.

Išvada

Įsigykite "Yakimasport Agility Criss Cross" kopėčias ir pasinaudokite veiksmingos, asmeniškai pritaikytos treniruotės privalumais. Patirkite džiaugsmą peržengti savo ribas ir palaipsniui įvaldyti vikrumą bei ištvermę. Pasiimkite į aikštelę geriausią treniruočių palydovą ir leiskite "Yakimasport" kopėčioms vesti jus triumfo link.

Serijos numeris: ST74259
Gamintojo prekės kodas: 100322
Ilgis (cm): 400
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.