Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Treniruočių ratukai Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Mėlyna

6,90 €
Gamintojo kodas: V241
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Mėlyna

6,90 € Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Mėlyna
    ST70742
"Pro's Pro" plokščias žiedas 50 cm - mėlynas Pasiruoškite pagerinti savo vikrumą, greitį ir...daugiau

"Pro's Pro" plokščias žiedas 50 cm - mėlynas

Pasiruoškite pagerinti savo vikrumą, greitį ir kojų darbą per teniso varžybas su 50 cm skersmens "Pro's Pro Flat Speed Ring" žiedu. Šis įspūdingo dizaino vieno iš pirmaujančių įrangos gamintojų žiedas tiksliai atitinka patyrusių tenisininkų didelio našumo reikalavimus. Ši treniruočių priemonė, pagaminta ryškios mėlynos spalvos, yra ne tik estetiška, bet ir funkcionali.

Unikalus dizainas ir funkcionalumas

Puikiai suprojektuotas "Pro's Pro Flat Speed Ring" žiedas atlieka dvejopą paskirtį. Jei norite pagerinti savo vikrumą ar greitį teniso korte, naudokite šią priemonę treniruočių pratimams rengti. Arba galite jį naudoti kaip lanką smagiai ir intensyviai treniruotei. Šį 50 cm skersmens žiedą galima sklandžiai sujungti su kitais treniruokliais, kad paįvairintumėte savo treniruočių režimą.

Estetika ir patvarumas

Patrauklaus mėlyno atspalvio "Pro's Pro Flat Speed Ring" sunku nepastebėti aikštelėje. Be to, kad jis vizualiai išsiskiria, jis taip pat garantuoja aukštą patvarumo lygį. Pagamintas taip, kad būtų atsparus nusidėvėjimui, šis "Pro's Pro" plokščias greičio žiedas idealiai tinka reguliarioms intensyvioms treniruotėms.

Serijos numeris: ST70742
Gamintojo prekės kodas: V241
Spalva: Mėlyna
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.