Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Espanderis Treniruočių guma Pro's Pro Resistance Tube

10,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

8,40 € Sutaupote 16 %
Gamintojo kodas: I198
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Treniruočių guma Pro's Pro Resistance Tube

8,40 € Treniruočių guma Pro's Pro Resistance Tube
    ST66172
Atgaivinkite savo treniruotes su "Pro's Pro Resistance Tube Pagerinkite savo teniso žaidimą su...daugiau

Atgaivinkite savo treniruotes su "Pro's Pro Resistance Tube

Pagerinkite savo teniso žaidimą su "Pro's Pro Resistance Tube". Ši lanksti pasipriešinimo juosta yra universalus ir funkcionalus įrankis, idealiai tinkantis žaidėjams, norintiems pagerinti savo bendrus rezultatus.

Išskirtinis dizainas, užtikrinantis maksimalų našumą

"Pro's Pro Resistance Tube" turi minkštas, patogias rankenas, užtikrinančias saugų laikymąsi intensyvių treniruočių metu. Juostos elastingumas pritaikytas įvairiems fizinio pasirengimo lygiams, todėl suteikia visapusišką treniruočių patirtį, nepriklausomai nuo jūsų dabartinio fizinio pasirengimo galimybių.

Sukurta kiekvienam teniso žaidėjui

Tenisas reikalauja vikrumo, greičio ir jėgos. Nesvarbu, ar esate naujokas, atliekantis padavimus, ar veteranas, tobulinantis smūgius, šis pasipriešinimo vamzdis yra tinkamas treniruočių režimo priedas. Tai unisex įrankis, skirtas skatinti visapusišką treniruotę visų lygių žaidėjams - nuo pradedančiųjų iki profesionalų.

Į rezultatus orientuota treniruotė

Pasipriešinimo vamzdis ne tik padeda lavinti ištvermę ir jėgą, bet ir orientuojasi į konkrečias raumenų grupes, kurias tenisininkas naudoja labiausiai. Į treniruotę įtraukus šį įrankį, sustiprėja pagrindo stabilumas, padidėja bendra jėga ir pagerėja kūno judesiai - tai yra pagrindiniai komponentai, reikalingi pergalingam teniso žaidimui.

Serijos numeris: ST66172
Gamintojo prekės kodas: I198
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.