Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Medicininis kamuoliukas Pro's Pro Medizinball Leder 1 kg

16,40 €
Gamintojo kodas: I250a
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4 vnt.

Pro's Pro Medizinball Leder 1 kg

16,40 € Pro's Pro Medizinball Leder 1 kg
    ST93113
Treniruokitės su "Pro's Pro Medizinball" odiniu 1 kg kamuoliuku Pro's Pro Medizinball Leder 1...daugiau

Treniruokitės su "Pro's Pro Medizinball" odiniu 1 kg kamuoliuku

Pro's Pro Medizinball Leder 1 kg medicininis kamuoliukas yra privalomas treniruočių reikmuo kiekvienam patyrusiam tenisininkui. Nesvarbu, ar norite padidinti rankos jėgą, padidinti ištvermę, ar tiesiog apšilti prieš svarbų mačą, ši priemonė sukurta atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Puikus patvarumas ir surinkimo kokybė

Šis "Pro's Pro Medizinball Leder" kamuoliukas, pagamintas iš tikros odos, yra prekės ženklo įsipareigojimo užtikrinti kokybę ir ilgaamžiškumą pavyzdys. Kamuolys meistriškai pasiūtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir užpildytas sintetiniu smėliu. Taip užtikrinama, kad jis išlaikys savo formą ir laikui bėgant puikiai veiks, nepriklausomai nuo treniruočių intensyvumo ar dažnumo. Kadangi kamuolys sveria 1 kg, galima pamanyti, kad jis bus sunkus, tačiau šį kamuolį dėl jo dydžio ir odai draugiškos tekstūros stebėtinai lengva valdyti.

Universalus treniruočių įrankis

Tai ne tik kamuoliukas - tai universalus treniruočių prietaisas, galintis pagerinti jūsų bendrą teniso žaidimą. Naudokite jį šerdies jėgos pratimams, viršutinės kūno dalies treniruotėms arba rankenos stiprinimui. Su "Pro's Pro Medizinball" kamuoliuku galimybės yra neribotos.

Puikiai tinka bet kokiai treniruotei

Natūrali smėlio spalva suteikia jam klasikinę estetiką, kuri puikiai derės su jūsų treniruočių įranga. Ši universali treniruočių priemonė užtikrins jūsų pranašumą prieš varžovus. Šio gaminio gamintojo kodas yra I250a.

Įtraukite "Pro's Pro Medizinball Leder" 1 kg kamuolį į savo treniruočių rutiną ir pakelkite savo žaidimą į kitą lygį.

Serijos numeris: ST93113
Pagrindinė spalva: smėlio
Gamintojo prekės kodas: I250a
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.