Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Power Band Movo Mini Band Optimum - Žalia

11,90 €
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4 vnt.

Power Band Movo Mini Band Optimum - Žalia

11,90 € Power Band Movo Mini Band Optimum - Žalia
    ST17962
Patirkite didžiausią universalumą su "Power Band Movo Mini Band Optimum Žaidžiant tenisą, kaip...daugiau

Patirkite didžiausią universalumą su "Power Band Movo Mini Band Optimum

Žaidžiant tenisą, kaip ir kitas didelio poveikio sporto šakas, reikia ne tik įgūdžių ir strategijos, bet ir jėgos, lankstumo ir sveikatos. Žalioji "Power Band Movo Mini Band Optimum" yra gerai suprojektuota ir universali priemonė, puikiai tinkanti tenisininkams, kuriems reikia užtikrinti aukščiausią fizinio pasirengimo ir atsparumo lygį.

Padidinkite savo judrumą, stabilumą ir jėgą

Movo Mini Band yra puikus judrumo ir stabilumo treniruočių prietaisas. Puikiai tinka apšilimui, reabilitacinėms treniruotėms ir aktyvinimo pratimams, jį būtina turėti norint sustiprinti svarbiausias teniso žaidėjams reikalingas raumenų grupes, pavyzdžiui, sėdmenų ir šerdies raumenis.

Patogumas ir patvarumas kartu

Pagamintas iš specialaus audinio, kuris yra draugiškas odai ir patogus, todėl galite būti tikri, kad treniruotės su "Movo Mini Band" bus maloni patirtis. Šilkinė, minkšta, bet lanksti ir labai atspari juosta pašalina odos tempimą ir dirginimą, susijusį su įprastomis elastinėmis treniruočių juostomis.

Optimalus pasipriešinimo lygis

Su "Movo Mini Band Optimum" pasiekiamas didesnis tempimo lygis - iki 65 cm, palyginti su 30 cm ramybės būkle, todėl tai idealus pasipriešinimo lygis raumenų jėgai ir ištvermei didinti. Ši juosta hipoalerginė ir be latekso, todėl saugi net jautriausiai odai.

Serijos numeris: ST17962
Spalva: Žalia
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.