Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Balanso diskas Yakimasport Balance Disc - Oranžinė

Balanso diskas Yakimasport Balance Disc - Oranžinė
14,40 €
Gamintojo kodas: 100071
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Yakimasport Balance Disc - Oranžinė

14,40 € Yakimasport Balance Disc - Oranžinė
    ST74312
Pagerinkite savo fitneso žaidimą su "Yakimasport Balance Disc" - oranžinis Stiprinkite...daugiau

Pagerinkite savo fitneso žaidimą su "Yakimasport Balance Disc" - oranžinis

Stiprinkite pusiausvyrą ir pagrindinę jėgą

Norite padidinti savo fizinio pasirengimo lygį? Ieškokite tik "Yakimasport" pusiausvyros disko. Šis patogaus 33 cm skersmens balansinis diskas yra puikus priedas prie jūsų teniso treniruočių režimo. Pagrindinė jo funkcija - stimuliuoti natūralią kūno energiją, taikant akupresūrą tam tikriems kūno receptoriams, taip didinant jūsų vikrumą ir ištvermę sunkiausiems teniso mačams.

Patirkite komfortą ir paramą

Sukurtas išlaikyti maksimalų 150 kg naudotojo svorį, "Yakimasport Balance Disc" yra tvirtas ir patikimas visiems jūsų treniruočių poreikiams. Išskirtinį jo dizainą sudaro masažiniai iškilimai, išsibarstę po visą disko paviršių, taip užtikrinant gydomąjį poveikį, kol stiprinate pusiausvyrą ir pagrindinį stabilumą. Ši konstrukcija taip pat suteikia papildomą neslystančios saugos sluoksnį, todėl galite treniruotis užtikrintai.

Akį traukianti estetika

Šis balanso diskas, pasižymintis ryškia oranžine spalva, yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas, todėl jūsų sporto salėje ar treniruoklių studijoje jis bus patrauklus. Yakimasport dėmesys detalėms yra labai svarbus, todėl šis gaminys puikiai šviečia, todėl treniruotės taps žvalesnės ir linksmesnės!

Serijos numeris: ST74312
Pakuotė (vienetų): 1
Gamintojo prekės kodas: 100071
Spalva: Oranžinė
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.