Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Body Sculpture Fitness Loop 2,1cm

16,90 €
Gamintojo kodas: BB-104B-21-B
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Body Sculpture Fitness Loop 2,1cm

16,90 € Body Sculpture Fitness Loop 2,1cm
    ST74178
Patirkite aukščiausios kokybės našumą su "Body Sculpture Fitness Loop 2.1 cm Pagerinkite savo...daugiau

Patirkite aukščiausios kokybės našumą su "Body Sculpture Fitness Loop 2.1 cm

Pagerinkite savo teniso treniruotes naudodami "Body Sculpture Fitness Loop 2.1 cm" - pasipriešinimo juostą, kuri užtikrina aukštos kokybės rezultatus aistringiems teniso žaidėjams, ieškantiems patikimo kompaniono savo fitneso kelionėje. Aukščiausios kokybės konstrukcija užtikrina ilgalaikį naudojimą neprarandant elastingumo, išlaiko savo struktūrą ir ilgainiui užtikrina veiksmingą pasipriešinimą.

Patikima priemonė traumų reabilitacijai

Po patirtos traumos reikia atsargiai grįžti prie dinaminių pratimų? Body Sculpture Fitness Loop 2,1 cm yra apgalvotas pasirinkimas. Įtraukę šią pasipriešinimo juostą į treniruočių režimą po traumos, galite saugiai ir palaipsniui aktyvinti ir stiprinti raumenis. Dėl kontroliuojamo pasipriešinimo sumažėja raumenų pertempimo rizika, o tai yra saugus kelias į jėgos ir žaidimo meistriškumo atgavimą.

Patogus naudoti ir pritaikomas treniruočių priedas

Raskite tobulą pusiausvyrą tarp iššūkio ir patogumo su "Body Sculpture Fitness Loop 2,1 cm". Ši fitneso kilpa sukurta taip, kad ją būtų lengva naudoti - tiesiog apjuoskite ją aplink kojas ar rankas ir leiskite papildomam pasipriešinimui sustiprinti statines treniruotes, sustiprinti raumenų tonusą ir platų judrumą. Jos juoda spalva suteikia rafinuotumo, įkūnija profesionalią išvaizdą, tinkančią patyrusiems tenisininkams.

Serijos numeris: ST74178
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: BB-104B-21-B
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.