Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Apie mus

Mūsų meilė tenisui kilo prieš daugelį metų. Iš pradžių buvo teniso kortai, kuriuos, beje, administruojame iki šiol. Vėliau, 2006 metais atsirado teniso prekių parduotuvė, kuri iš pradžių veikė kaip stacionari parduotuvė šalia teniso kortų, tačiau nusprendę plėsti savo veiklą, 2009 metais atidarėme internetinę parduotuvę. Aistros tenisui, profesionalumo ir nuolatinio siekio tobulėti dėka šiandien „Tennis-zone“ tapo didžiausia teniso parduotuve Lenkijoje. Šiai dienai, be internetinės parduotuvės turime dar dvi stacionarias parduotuves Varšuvoje.

Siūlome žinomiausių, t. y. WILSON, HEAD, BABOLAT, YONEX, TECNIFIBRE, TRETORN, ROBIN SODERLING ir daugelio kitų prekių ženklų teniso prekes. Be to, mūsų asortimente galima rasti NIKE, ADIDAS, ASICS, NEW BALANCE, LOTTO, MIZUNO ir daugelio kitų garsių prekių ženklų teniso aprangą.

Šiuo metu įmonėje dirba 40 darbuotojų, kurių daugelis – teniso aistruoliai arba kitų sporto šakų mėgėjai. Mūsų vadybininkai dirba teniso treneriais ir instruktoriais, todėl yra kompetentingi savo srities specialistai ir gali padėti išsirinkti tinkamą sporto įrangą. Šiuo metu mūsų parduotuvė teikia techninės priežiūros paslaugas daugiau kaip 700 teniso rakečių.

Lenkijos „Fed Cup“ komanda, kuriai atstovauja Magda Linette, Magda Fręch, Alicja Rosolska ir Iga Świątek, yra mūsų nuolatinės klientės. Bendradarbiaujame su Lenkijos Teniso federacija bei daugeliu teniso klubų ir teniso asociacijų Lenkijoje. Profesionalūs tenisininkai, pavyzdžiui, Agnieszka Radwańska, kuri jau baigė savo profesinę karjerą, ir Jerzy Janowicz, pasinaudojo mūsų paslaugomis ir patikėjo mums savo teniso rakečių techninį aptarnavimą. Jau daugelį metų ir profesionalūs Lenkijos tenisininkai, ir mėgėjai leidžia mums pasirūpinti savo teniso įranga. Internetinius užsakymus išsiunčiame per 24 valandas, o užsakymus, pristatome nemokamai. Be to, mūsų parduotuvėje galioja 30 dienų prekių grąžinimo garantija.

Stengiamės, kad apsipirkti mūsų parduotuvėse būtų malonu kiekvienam.

Maloniai kviečiame,

„Tennis-zone“ kolektyvas
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.