Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Babolat Natural Grip (1 vnt.) - brown

20,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

16,90 € Sutaupote 16 %
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,45
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: 670063-131
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Babolat Natural Grip (1 vnt.) - brown

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 15,90 €
16,90 € Babolat Natural Grip (1 vnt.) - brown
    ST15904
"Babolat Natural Grip 1P" - rudos spalvos: Išskirtinis komfortas ir ilgaamžiškumas Patirkite...daugiau

"Babolat Natural Grip 1P" - rudos spalvos: Išskirtinis komfortas ir ilgaamžiškumas

Patirkite puikią kontrolę ir sausą, patogų sukibimą su rudos spalvos "Babolat Natural Grip 1P". Ši aukštos kokybės rankena, pagaminta iš tradicinės natūralios odos, yra itin tvirta ir negilina rankenos. Tai puikus pasirinkimas žaidėjams, siekiantiems gero pojūčio ir optimalios kontrolės intensyvių žaidimų metu. Žadamas sausas ir minkštas sukibimas, jis skirtas užtikrinti geresnį lytėjimo pojūtį ir tikslumą.

Patvari ir ilgaamžė medžiaga

Pagaminta iš natūralios odos, ši raketės rankena garantuoja puikų ilgaamžiškumą ir neprilygstamą atsparumą. Skirtingai nei sintetinės medžiagos, "Babolat Natural Grip 1P" raketės sudėtyje naudojama oda išlaiko savo kokybę ilgai ją naudojant ir užtikrina stabilų, patogų sukibimą. Be to, rankenos storis yra 1,45 mm, todėl ji išlieka plona ir neprideda nepageidaujamo raketės svorio.

Serijos numeris: ST15904
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Gamintojo prekės kodas: 670063-131
Sudėtis: odinė
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,45
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.