• BLACK FRIDAY
  • PRATĘSIAME IKI PIRMADIENIO
Pasiūlymas galioja dar:
Pasiūlymas galioja dar:
Prekė sėkmingai įdėta

Pagrindinė koto apvija Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white

Dovanos
7,00 € 5,95 € Sutaupote 15 %
Apvijos lipnumas: drėgna
Apvijos storis (mm): 1,70
Perforavimas: taip
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 24h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,81 €
5,95 € Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white
Teniso apvija Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white   Lipni pagrindinė...daugiau

Teniso apvija Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white

 

Lipni pagrindinė apvija, kurios glotnus ir perforuotas paviršius yra neįtikėtinai lipnus, kibus ir puikiai sugeria drėgmę. Trijų sluoksnių apvijos konstrukcija užtikrina, kad apvija yra ypatingai patogi ir patvari. Išorinis sluoksnis pagamintas iš sintetinės PU odos puikiai sugeria drėgmę. Neslysta rankoje, be to garantuoja raketės jutimą ir žaidimo komfortą. Vidinis ir vidurinis sluoksniai tai minkštų PU putų ir mikrofibros pluošto junginys. Užtikrinama amortizacija, komfortas, ypatingas patvarumas ir ilgaamžiškumas.

Serijos numeris: ST15956
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: drėgna
Sudėtis: sintetinis
Pagrindinė spalva: balta
Apvijos storis (mm): 1,70
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Klientų nuomonės "Dunlop Gecko-Tac Replacement Grip (1 vnt.) - white"
Parašykite savo nuomonę apie prekę
Atsiliepimas bus aktyvuotas patikrinus.

* privalomi užpildyti laukai

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.