Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Gamma Leather Grip (1 vnt.) - brown

16,40 €
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,70
Perforavimas: ne
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Gamma Leather Grip (1 vnt.) - brown

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 15,40 €
16,40 € Gamma Leather Grip (1 vnt.) - brown
    ST15968
Teniso apvija Gamma Leather Grip (1 vnt.) - brown   Aukštos kokybės pagrindinė...daugiau

Teniso apvija Gamma Leather Grip (1 vnt.) - brown

 

Aukštos kokybės pagrindinė teniso apvija Leather Grip firmy Gamma. Pagaminta iš 100% natūralios jaučio odos. Labai patogi, sausa ir patvari apvija. Suteikia maksimalaus raketės jutimo žaidimo metu. Sukurta palaikyti maksimalų efektyvumą ir komfortą viso žaidimo metu, net ekstremaliausiomis sąlygomis. Plona apvija nestorina raketės koto, bet tuo pačiu yra labai patvari. Užtikrina idealią kontrolę.

Serijos numeris: ST15968
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: odinė
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,70
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.