Prekė sėkmingai įdėta

Pagrindinė koto apvija Head Hydrosorb (1 vnt.) - black

7,00 € 5,40 € Sutaupote 23 %
Apvijos storis (mm): 2,00
Perforavimas: taip
Gamintojo kodas: 285014-BKRD
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Head Hydrosorb (1 vnt.) - black

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 4,90 €
5,40 € Head Hydrosorb (1 vnt.) - black
Teniso apvija Head Hydrosorb - black   Teniso apvija su dviem įmontuotais vidiniais...daugiau

Teniso apvija Head Hydrosorb - black

 

Teniso apvija su dviem įmontuotais vidiniais kanalais, kurie užtirkina oro cirkuliaciją ir komfortą. Žaidimo metu lipnus elastinis paviršius užtikrina tvirtą raketės laikymą. 

Serijos numeris: ST15993
Gamintojo prekės kodas: 285014-BKRD
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 2,00
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Klientų nuomonės "Head Hydrosorb (1 vnt.) - black"
Parašykite savo nuomonę apie prekę
Atsiliepimas bus aktyvuotas patikrinus.

* privalomi užpildyti laukai

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.