Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - white

Pagrindinė koto apvija MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - white
6,90 €
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 2,00
Perforavimas: taip
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
variantai:
Pagrindinė koto apvija MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - black
MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - black
daugiau
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - white

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 6,40 €
6,90 € MSV Soft Tac Perforated (1 vnt.) - white
    ST16024
MSV Soft Tac Perforated White 1P - Aukščiausios kokybės teniso apsauginė rankena Tobulinkite...daugiau

MSV Soft Tac Perforated White 1P - Aukščiausios kokybės teniso apsauginė rankena

Tobulinkite savo žaidimą su šia itin elastinga ir minkšta aukščiausios kokybės teniso atramine juosta MSV Soft Tac Perforated White 1P. Jos konstrukcijoje pabrėžiamas patogumas ir patvarumas, kartu užtikrinant išskirtinį žaidimą, todėl ji yra idealus pasirinkimas tiek treniruojantis, tiek dalyvaujant "Grand Slam" turnyre. Šis baltos spalvos overgrip'as suteikia jūsų raketėms stiliaus ir elegancijos, kartu pagerindamas kiekvieno šūvio pojūtį.

Serijos numeris: ST16024
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: sintetinis
Pagrindinė spalva: balta
Apvijos storis (mm): 2,00
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.