Pagrindinė koto apvija Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown

17,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

15,40 € Sutaupote 9 %
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 24h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 14,40 €
15,40 € Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown
Teniso apvija Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown   Pagrindinė teniso apvija...daugiau

Teniso apvija Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown

 

Pagrindinė teniso apvija pagaminta iš tradicinės, natūralios odos. Skirta žaidėjams, ieškantiems patvarumo ir itin gero jutimo. Užtikrina gerą kontrolę ir sausumo pojūtį. 

Serijos numeris: ST16031
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: odinė
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.