Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown

18,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

16,40 € Sutaupote 9 %
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 15,40 €
16,40 € Pacific Pro Leather Grip (1 vnt.) - brown
    ST16031
Susipažinkite su "Pacific Pro" odine rankena (1 vnt.) - ruda Pajuskite žaidimo dvasią...daugiau

Susipažinkite su "Pacific Pro" odine rankena (1 vnt.) - ruda

Pajuskite žaidimo dvasią kiekviename prisilietime su "Pacific Pro Leather Grip". Gražiai supakuotas sodrios rudos spalvos gaminys pasižymi didžiausiu patvarumu, valdymu ir sausu pojūčiu, kad suteiktų jums visapusišką žaidimo patirtį. Rinkitės aukščiausios kokybės natūralios odos medžiagos teniso rankeną, jei ieškote itin patvarios priemonės, idealiai tinkančios visiems teniso mėgėjams, atsitiktiniams žaidėjams ar profesionalams.

Išskirtinis patvarumas

"Pacific Pro Leather Grip" yra pagaminta iš tradicinės ir natūralios odos, kuri užtikrina ilgesnį patvarumą ir neprilygstamą tvirtumą. Ši aukščiausios kokybės odinė rankena atlaikys net įtempčiausius mačus, užtikrindama, kad kiekvienas raketės smūgis būtų tikslus ir galingas.

Optimalus valdymas ir sausas pojūtis

Ieškote optimalaus valdymo ir puikaus sauso pojūčio? Tuomet ši rankena jums puikiai tinka. Pacific Pro Leather Grip užtikrina sensacingą kiekvieno smūgio pojūtį, užtikrina puikią kontrolę ir sveiką, sausą pojūtį net drėgnomis ir sudėtingomis sąlygomis.

Serijos numeris: ST16031
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: odinė
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.