Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 60 dienų*
Grąžinimas iki 60 dienų*
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pacific XDuo Feel (1 vnt.) - white

Dovanos
11,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

9,41 € Sutaupote 15 %
Paskutinė mažiausia kaina:
8,71 € (+8%)

Mažiausia šios prekės kaina per paskutines 30 dienų prieš dabartinį nukainavimą.

Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Gamintojo kodas: PC-3240.00.11
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Pacific XDuo Feel (1 vnt.) - white

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 9,37 €
9,41 € Pacific XDuo Feel (1 vnt.) - white
    ST16042
Patirkite puikų sukibimą su "Pacific XDuo Feel White 1P" teniso apsaugine rankena Baltos...daugiau

Patirkite puikų sukibimą su "Pacific XDuo Feel White 1P" teniso apsaugine rankena

Baltos spalvos "Pacific XDuo Feel" - tai elitinė teniso rankena, kurioje puikios eksploatacinės savybės ir neprilygstamas žaidėjų komfortas. Sukurtas pagerinti jūsų žaidimą, šis overgrip'as yra puikus jūsų teniso raketės priedas.

Profesionali konstrukcija

Pagaminta iš išorinio aukštos kokybės poliuretano sluoksnio ir vidinio sluoksnio, pagaminto iš odos, ši overgrip užtikrina puikų sukibimą ir malonų prisilietimą. Tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą, todėl jūsų rezultatai išliks pastovūs ilgą laiką.

Sukurta patogumui ir ventiliacijai

"Pacific XDuo Feel White 1P" yra apgalvotai suprojektuota su perforacijomis, kad būtų užtikrintas optimalus vėdinimas. Ši funkcija ne tik užtikrina rankos gaivumą intensyviausių žaidimų ar treniruočių metu, bet ir pagerina bendrą rankenos pojūtį bei reakciją.

Serijos numeris: ST16042
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: PC-3240.00.11
Pagrindinė spalva: balta
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: taip
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.