Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro B 2 (1 vnt.)

5,90 €
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: G079
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro B 2 (1 vnt.)

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 2 (1 vnt.)
    ST16079
"Pro's Pro B 2 1P" - patobulinkite savo žaidimą Pristatome aukščiausios klasės "Pro's Pro"...daugiau

"Pro's Pro B 2 1P" - patobulinkite savo žaidimą

Pristatome aukščiausios klasės "Pro's Pro" teniso juostą "B 2 1P". Nepriekaištingai sukurtas atsižvelgiant į žaidėjo poreikius, šis aukštos kokybės gaminys ne tik pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir užtikrina išskirtinį komfortą, ypač jautrias rankas turintiems žaidėjams. Pasinerkite į žaidimą be rūpesčių ir mėgaukitės išskirtine teniso patirtimi, pranokstančia jūsų lūkesčius.

Aukščiausios kokybės medžiaga

Pagaminta iš aukštos kokybės sintetinių medžiagų, ši teniso rankenos juosta užtikrina ilgalaikį patvarumą, todėl galėsite visapusiškai išnaudoti jos fantastiškas savybes visą jos naudojimo laiką. Nepaisant išskirtinio minkštumo ir pliušo pojūčio, "Pro's Pro B 2 1P" nekeičia savo atsparumo ir tvirtumo savybių, įrodydama, kad yra tvirta ir universali žaidimo palydovė.

Elegantiškos dizaino detalės

Elegantiška juoda spalva pasižymintis "Pro's Pro B 2 1P" be vargo sujungia stilių ir funkcionalumą. Nors jame nėra perforacijų, dizainas užtikrina stabilų ir saugų sukibimą neslystant. Jos storis yra 1,80 mm - kaip tik tiek, kiek reikia, kad būtų užtikrintas nemažas amortizacija, bet nebūtų pernelyg stambi.

Serijos numeris: ST16079
Apvijų kiekis: 1
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: G079
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 1,80
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.