Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Mėlyna

4,40 €
Apvijos lipnumas: drėgna
Apvijos storis (mm): 1,60
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: G221C
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
variantai:
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Juoda
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Juoda
Pagrindinė koto apvija Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Balta
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Balta
daugiau
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Mėlyna

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Mėlyna
    ST78386
"Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla" aprašymas Su "Pro's Pro Basic Grip B 110 1P -...daugiau

"Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla" aprašymas

Su "Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla" patirkite visiškai naują našumo ir kokybės lygį. Šis bazinės rankenos apvyniojimas puikiai tinka visiems, ieškantiems išskirtinio, patikimo ir ekonomiško sprendimo, kaip atnaujinti savo teniso raketę ar bet kokį kitą panašų sporto inventorių.

Puikus lipnumas

Viena iš ryškių šios rankenos savybių - drėgna lipni tekstūra. Šis drėgmės intensyvus lipnumas užtikrina puikų prilipimą prie jūsų raketės, užtikrina tvirtą ir stabilų sukibimą žaidimo metu. Galite pasikliauti, kad lemiamomis akimirkomis ji neišslysta iš rankų, nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų.

Aukštos kokybės medžiaga

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla bazinė rankena yra pagaminta iš sintetinių medžiagų, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu. Jos sukurtos taip, kad atlaikytų intensyvų naudojimą ir atšiaurų žaidimą, todėl užtikrinama, kad tai ne tik estetiškas jūsų sporto inventoriaus priedas - jis taip pat atlaikys laiko išbandymą.

Serijos numeris: ST78386
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: drėgna
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: G221C
Spalva: Mėlyna
Apvijos storis (mm): 1,60
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.