• BLACK FRIDAY
  • PRATĘSIAME IKI PIRMADIENIO
Pasiūlymas galioja dar:
Pasiūlymas galioja dar:
Prekė sėkmingai įdėta

Pagrindinė koto apvija Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown

Dovanos
18,00 € 15,72 € Sutaupote 13 %
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: 51ATPLEATH
Susisiekite
+370 65 67 67 00
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 15,48 €
15,72 € Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown
Teniso apvija Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown   Aukščiausios kokybės pagrindinė...daugiau

Teniso apvija Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown

 

Aukščiausios kokybės pagrindinė teniso apvija. Leather Grip - viena iš ATP rekomenduojamų produktų linijos. Sausa ir patvari apvija, pagaminta iš aukščiausios kokybėsnatūralios jaučio odos, užtikrina komfortą ir raketės jutimą. Sukurta reikliems žaidėjams, vertinantiems klasikinį raketės jutimą. Efektyvi viso žaidimo metu, net esant ekstremalioms sąlygoms korte. Tinka kiekvienai raketei. Rekomenduojama ATP World Tour. Apvijos su pakuote svoris: 47g.

Serijos numeris: ST16123
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: odinė
Pagrindinė spalva: ruda
Apvijos storis (mm): 1,50
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Klientų nuomonės "Tecnifibre Leather (1 vnt.) - brown"
Parašykite savo nuomonę apie prekę
Atsiliepimas bus aktyvuotas patikrinus.

* privalomi užpildyti laukai

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.