Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pagrindinė koto apvija Toalson Ecotech Replacement Grip (1 vnt.) - black

7,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

5,90 € Sutaupote 16 %
Apvijos lipnumas: sausa
Apvijos storis (mm): 1,75
Perforavimas: ne
Gamintojo kodas: 27028
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Toalson Ecotech Replacement Grip (1 vnt.) - black

PERKANT DAUGIAU:
Kiekis Vieneto kaina
Nuo 3 vnt. 5,40 €
5,90 € Toalson Ecotech Replacement Grip (1 vnt.) - black
    ST16144
"Toalson Ecotech" atsarginė rankena juoda Patirkite išskirtinį komfortą ir puikų veikimą su...daugiau

"Toalson Ecotech" atsarginė rankena juoda

Patirkite išskirtinį komfortą ir puikų veikimą su "Toalson Ecotech" keičiamąja rankena. Ši vientisa juoda pakaitinė rankena, sukurta žaidėjams, norintiems maksimaliai kontroliuoti savo žaidimą, žada geresnį pojūtį ir maksimalų smūgių slopinimą.

Aplinkai draugiška konstrukcija

Pagaminta naudojant ekologiškas technologijas, ši "Toalson Ecotech" pakaitinė rankena yra draugiška ne tik jūsų žaidimui, bet ir aplinkai. Tai ekologiškai atsakingas žaidėjų pasirinkimas, pagamintas iš aukštos kokybės sintetinių medžiagų, užtikrinančių patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Puikus valdymas ir kontrolė

Toalson Ecotech Replacement Grip yra apgalvotai sukurta su specialia tekstūra, kuri apsaugo nuo slydimo ir padeda jums perimti kontrolę aikštelėje. Taip užtikrinamas tvirtas sukibimas, todėl geriau kontroliuojate savo smūgius ir judesius. Ši rankena taip pat puikiai slopina vibracijas, todėl suteikia daugiau komforto ir užtikrintumo žaidžiant.

Serijos numeris: ST16144
Apvijų kiekis: 1
Apvijos lipnumas: sausa
Sudėtis: sintetinis
Gamintojo prekės kodas: 27028
Pagrindinė spalva: juoda
Apvijos storis (mm): 1,75
Perforavimas: ne
Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?   Tenisas – tai  sporto šaka,...daugiau
Kaip išsirinkti koto apviją?

Kaip išsirinkti teniso raketės koto apviją?

 

Tenisas – tai  sporto šaka, kurioje esminės yra mažiausios detalės. Svarbu, ruošiant teniso raketę žaidimui, pasirūpinti tinkama ir švaria koto apvija. Jas skirstome į pagrindines (basic grip) ir viršutines (overgrip). Pagrindinės apvijos yra ant kiekvienos įsigyjamos teniso raketės. Tai maždaug 2 mm storio apvijos, pagamintos iš plastiko arba odos. Jos atlieka keletą funkcijų: sugeria drėgmę ir suteikia patogumo kontakto su ranka metu. Viršutinės apvijos yra plonos ir siekia maždaug 0,4–0,7 mm storio. Vyniojamos ant pagrindinių apvijų, atsižvelgiant į tenisininko pageidavimus ir pagrindinį apvijos parametrą, kuris žaidėjui yra svarbiausias. Tai gali būti drėgmės sugėrimas, jeigu žaidėjo rankos greitai prakaituoja, arba apvijos lipnumas, jeigu jam svarbus gniaužto tvirtumas. Viršutinės apvijos gali būti kiek sausesnės ar drėgnesnės, o kokias pasirinks žaidėjas priklauso tik nuo jo paties. Apvijos šiek tiek storina raketės rankeną, kas priklauso nuo apvijos storio ir jos vyniojimo metodo bei stiprumo. Be to, jos atlieka higieninę ir, žinoma, estetinę (kai renkamasi pagal spalvą) funkciją. Apvijas būtina keisti, joms praradus savo savybes, atsiradus nešvarumams arba pasireiškus akivaizdiems nusidėvėjimo požymiams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.