Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Prince Play&Stay Ladder

59,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

47,90 € Sutaupote 19 %
Gamintojo kodas: 9X332000
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Prince Play&Stay Ladder

47,90 € Prince Play&Stay Ladder
    ST06616
Prince Play & Stay treniruočių kopėčios Atraskite "Prince Play & Stay" treniruoklius -...daugiau

Prince Play & Stay treniruočių kopėčios

Atraskite "Prince Play & Stay" treniruoklius - svarbiausią sporto inventorių, skirtą treniruočių rutinai pakelti į aukštesnį lygį. Nesvarbu, ar norite pagerinti vikrumą, greitį, ar koordinaciją, ši priemonė jums reikalinga.

Puikus meistriškumas, užtikrinantis puikius rezultatus

Treniruočių kopėčios kruopščiai pagamintos iš aukštos kokybės plastikinių pakopų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir stabilumą. 16 pakopų konstrukcija suteikia pakankamai vietos daugeliui treniruočių pratimų, todėl galite efektyviai dirbti siekdami pagerinti savo sportinius rezultatus. 50 cm pločio kopėčios yra tinkamai išdėstytos, kad būtų galima atlikti sudėtingus kojų pratimus ir nekiltų pavojaus suklupti. Be to, dėl lengvos ir nešiojamos konstrukcijos ją galima patogiai pasiimti su savimi.

Profesionalus įrankis bekompromisiams sportininkams

Prie "Prince Play & Stay" kopėčių pridedamas praktiškas nešiojamasis krepšys, todėl jas lengva laikyti ir transportuoti. Patogios įvairiems naudojimo scenarijams - sporto klube, namuose ar lauke - kopėčios visada pasiruošusios intensyviai treniruotei.

Serijos numeris: ST06616
Gamintojo prekės kodas: 9X332000
Plotis (cm): 50
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.