Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

23,90 €
Gamintojo kodas: V247
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

23,90 € Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow
    ST75327
"Pro's Pro Agility" kopėčios "Succeed" (4 m) - neoninės geltonos spalvos Išbandykite...daugiau

"Pro's Pro Agility" kopėčios "Succeed" (4 m) - neoninės geltonos spalvos

Išbandykite treniruočių įrangą, kurioje dera funkcionalumas ir stilius, su neoninės geltonos spalvos "Pro's Pro Agility Ladder Succeed". Šios ryškios ir profesionalios kokybės vikrumo kopėčios sujungia aukščiausio lygio dizainą ir našumą, užtikrindamos geriausią jūsų treniruočių rezultatą.

Puiki treniruočių priemonė

"Pro's Pro Agility Ladder Succeed" yra universali treniruočių priemonė, kuri pagerins jūsų greitį, vikrumą, pusiausvyrą ir koordinaciją. Tai puikus treniruočių režimo priedas, idealiai tinkantis sporto treniruotėms, jėgos treniruotėms ar net tiesiog apšilimo pratimams.

Labai lengvai reguliuojama konstrukcija

Vikrumo kopėčios pasižymi reguliuojama konstrukcija su 9 plokščiomis pakopomis, kurias galite keisti įvairioms treniruotėms ir pratimams. Galimybė reguliuoti tarpus tarp pakopų suteikia puikią priemonę bet kokio intensyvumo treniruotėms, pritaikytą tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams.

Kokybė ir patvarumas

Kaip ir visi "Pro's Pro" gaminiai, "Agility Ladder Succeed" sukonstruotas laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų. Plokščios pakopos išlaiko stabilumą ir išlieka nepažeistos net ir atliekant intensyviausias treniruotes, todėl užtikrina ilgalaikį patvarumą jūsų treniruočių reikmėms.

Serijos numeris: ST75327
Gamintojo prekės kodas: V247
Plotis (cm): 50
Ilgis (cm): 400
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.