Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

27,90 €
Gamintojo kodas: V131
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

27,90 € Pro's Pro Hurdle Agility Ladder
    ST70631
"Pro's Pro Hurdle Agility" kopėčios Pristatome garsųjį ir gerą vardą turintį "Pro's Pro Hurdle...daugiau

"Pro's Pro Hurdle Agility" kopėčios

Pristatome garsųjį ir gerą vardą turintį "Pro's Pro Hurdle Agility Ladder" - geriausią treniruočių įrankį, kuris suteikia profesionalių teniso treniruočių galią. Sukurta siekiantiems tobulinti vikrumą, greitį ir koordinaciją, ji žada geresnę treniruočių patirtį, pritaikytą jūsų veiklos tikslams pasiekti.

Idealiai tinka treniruočių entuziastams

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinius treniruočių entuziastus; nesvarbu, ar tai būtų profesionalios rungtynės, ar savaitgalio hobis, jis padeda pagerinti judrumą, pusiausvyrą ir greitumą. Tai vertinga sportininkų treniruočių rutinos sudedamoji dalis, padedanti tobulinti žaidimą ir varžytis aukštame lygyje.

Komplektuojamas su patogiu dėklu

Prie "Pro's Pro Hurdle Agility" kopėčių pridedamas apsauginis dėklas, puikiai tinkantis saugiai laikyti ir lengvai transportuoti kopėčias. Kompaktiškas ir lengvas dizainas užtikrina, kad treniruotę galėsite pasiimti su savimi bet kur, taip padidindami patogumą ir skatindami treniruočių režimo nuoseklumą.

Serijos numeris: ST70631
Gamintojo prekės kodas: V131
Plotis (cm): 42
Ilgis (cm): 214
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.