Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Teniso kopetėlės Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 vnt. - multicolor

31,40 €
Gamintojo kodas: V213
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 vnt. - multicolor

31,40 € Pro's Pro Speed Ring Ladder 12 vnt. - multicolor
    ST68321
Išlaisvinkite savo vikrumą su "Pro's Pro Speed Ring" kopėčiomis 12 vnt. - įvairiaspalvės...daugiau

Išlaisvinkite savo vikrumą su "Pro's Pro Speed Ring" kopėčiomis 12 vnt. - įvairiaspalvės

Daugiafunkcinis dizainas

Nesvarbu, ar tai būtų futbolas, krepšinis, futbolas, ar bet kuri kita sporto šaka, kuriai reikia greitų kojų judesių, "Pro's Pro Speed Ring Ladder" sukuria daugybę treniruočių modelių, kurie padės išbandyti jūsų vikrumo treniruotes. Daugiaspalvis dizainas ne tik suteikia malonumo, bet ir skatina vizualinę koordinaciją.

Patvarus ir reguliuojamas

Kiekvienas šių 5,5 m ilgio vikrumo kopėčių žiedas yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų dažną naudojimą, ir kartu reguliuojamas, kad būtų pritaikytas įvairiems pratimams ir naudotojų aukščiui. Tarpą tarp kiekvieno žiedo galima reguliuoti, kad padidėtų arba sumažėtų sunkumo lygis ir būtų galima tobulėti tobulinant vikrumą.

Patogios treniruotės

Kartu su tvirtu dėklu "Pro's Pro Speed Ring" kopėčios yra patogios, nes jas lengva laikyti ir nešiotis. Dėl šios ypatybės jis idealiai tinka asmeniniams treneriams, sporto komandoms ar asmenims, norintiems treniruotis skirtingose vietose. Trumpai tariant, "Pro's Pro Speed Ring Ladder" yra universali treniruočių priemonė, skirta visų fizinio pasirengimo lygių asmenims. Šios įvairiaspalvės vikrumo kopėčios suteikia begalę konfigūravimo galimybių ir yra patogus transportavimo sprendimas, todėl yra investicija į jūsų greičio, vikrumo ir bendrų sportinių rezultatų gerinimą.

Serijos numeris: ST68321
Gamintojo prekės kodas: V213
Plotis (cm): 45
Ilgis (cm): 550
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.