Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 60 dienų*
Grąžinimas iki 60 dienų*
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Žymėjimo kūgiai Prince 12" Cones 9 pack

Dovanos
80,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

51,21 € Sutaupote 36 %
Paskutinė mažiausia kaina:
47,43 € (+8%)

Mažiausia šios prekės kaina per paskutines 30 dienų prieš dabartinį nukainavimą.

Gamintojo kodas: 9X315000*080
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

Prince 12" Cones 9 pack

51,21 € Prince 12" Cones 9 pack
    ST16998
"Prince" 12" kūgių 9 pakuotės - puikus treniruočių rinkinys bet kokiai sporto šakai Produkto...daugiau

"Prince" 12" kūgių 9 pakuotės - puikus treniruočių rinkinys bet kokiai sporto šakai

Produkto aprašymas

Prince 12" kūgių rinkinys yra idealus rinkinys, skirtas visiems sportininkams, kuriems treniruotėse reikia įvairovės. Rinkinį sudaro 9 įvairiaspalviai kūgiai, kurie yra būtinas įprastų fitneso treniruočių, komandinių pratybų ar bet kokių kitų sporto šakų treniruočių priedas. Gaminį sudaro 9 kūgių pakuotė: 3 mėlyni, 3 geltoni ir 3 žali kūgiai suteikia universalumo ir pritaikomumo sporto aplinkoje.

Matmenys ir specialiosios savybės

Kiekvieno šioje pakuotėje esančio kūgio aukštis yra 32 cm, todėl jis puikiai matomas bet kokioms treniruotėms. Išskirtinė šių kūgių savybė - viršuje esančios skylutės, padedančios juos tvarkingai sudėti, kai nenaudojami. Be to, šių kūgių pagrinde yra keturios specialios skylės, todėl jie itin tvirtai priglunda prie žemės.

Aukštos kokybės ir patvari medžiaga

Šie kūgiai, sukurti Prince, prekės ženklo, kuris garsėja kokybiška sporto įranga, garantuoja patvarumą ir ilgaamžiškumą. Kūgiai pagaminti iš tvirtų medžiagų, kurios atlaiko intensyvų naudojimą ir atsparumą nusidėvėjimui, todėl tai puikus pasirinkimas tiek patalpų viduje, tiek lauke.

Gamintojo kodas ir pagrindinė spalva

Gamintojo kodas 9X315000*080. Pagrindinės šios pakuotės spalvos yra geltona, mėlyna ir žalia, prisidedančios prie gyvybingos ir stimuliuojančios mokymo aplinkos kūrimo. Nesvarbu, ar esate treneris, ieškantis tobulos treniruočių priemonės, sportininkas, siekiantis optimizuoti vikrumo pratimus, ar fitneso entuziastas, siekiantis paįvairinti savo rutiną, šie "Prince" treniruočių kūgiai puikiai tiks. Ši kūgių pakuotė žada tapti puikiu treniruočių įrangos elementu, puikiai derinančiu funkcionalumą ir stilių.

Išvada

Įtraukite "Prince" 12 colių kūgių 9 vnt. pakuotę į savo treniruočių režimą, kad pagerintumėte vikrumą, greitį ir strategiją. Šie kūgiai yra sudėtingi ir skirti sistemingam mokymui.

Serijos numeris: ST16998
Gamintojo prekės kodas: 9X315000*080
Pagrindinė spalva: geltona mėlyna žalia
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.