Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Žymėjimo kūgiai SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40 €
Gamintojo kodas: NSK000077
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
2 vnt.

SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40 € SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p
    ST73441
"SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES" 2" 20P - suteikite treniruotėms įspūdžių ir įvairovės...daugiau

"SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES" 2" 20P - suteikite treniruotėms įspūdžių ir įvairovės

Padidinkite savo vikrumą, greitį ir bendrą sportinį potencialą su SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P. Šis 20 kūgių rinkinys yra universalus pasirinkimas kiekvienam sportininkui, treneriui ar asmeniniam treneriui, norinčiam į treniruočių programą įtraukti įvairių pratimų ir iššūkių. Šie ryškiai geltoni kūgiai, kurių gamintojo kodas yra NSK000077, yra neprilygstamas praktiškumo, patvarumo ir matomumo derinys. Giliau panagrinėkime savybes, dėl kurių šie kūgiai yra sporto treniruočių įrangos lyderiai.

Neprilygstamas matomumas ir patvarumas

Šie vikrumo kūgiai yra ryškios geltonos spalvos, todėl yra puikiai matomi. Taigi, nesvarbu, ar treniruotumėtės uždaroje patalpoje, ar žolės lauke, galite būti tikri, kad lengvai atpažinsite savo rinkinį ir lengvai atliksite pratimus. Be to, tvirta konstrukcija garantuoja ilgalaikį veikimą ir atsparumą nusidėvėjimui dėl stichijų ar ilgalaikio naudojimo.

SKIRTAS ĮVAIRIOMS SPORTO ŠAKOMS IR PRATIMAMS

Nesvarbu, ar žaidžiate futbolą, futbolą, krepšinį, ar tiesiog reguliariai treniruojatės, vikrumo kūgiai yra puikus įrankis. Su SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES galėsite rengti daugybę veiksmingų pratimų ir treniruočių, gerinančių koordinaciją, greitį ir pusiausvyrą. Juos taip pat galima naudoti su lazdomis, todėl atsiranda daugiau galimybių kurti dinamiškas treniruočių programas.

SKLZ ŽENKLAS

Su SKLZ prekės ženklu galite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės sporto treniruočių įrangą, kuri išlaikys laiko išbandymą. SKLZ yra sporto rezultatų ir treniruočių įrangos pionieriai, nuolat diegiantys naujoves, kad visų lygių sportininkai pasiektų ir viršytų savo tikslus. SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P patvirtina šio prekės ženklo įsipareigojimą padėti sportininkams siekti pažangos, tobulėti ir mėgautis treniruočių procesu. Pakelkite savo vikrumo treniruotes į kitą lygį, pagerinkite savo sportinius rezultatus,

Serijos numeris: ST73441
Pagrindinė spalva: geltona
Gamintojo prekės kodas: NSK000077
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.