Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Žymėjimo kūgiai Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

10,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

8,90 € Sutaupote 11 %
Gamintojo kodas: 100277
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue

8,90 € Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - blue
    ST74257
"Yakimasport" šešiakampis diskinis kūgis 10P - mėlynas Produkto apžvalga Pakelkite savo...daugiau

"Yakimasport" šešiakampis diskinis kūgis 10P - mėlynas

Produkto apžvalga

Pakelkite savo treniruotes į profesionalų lygį su Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P (mėlynos spalvos). Mūsų treniruočių kūgiai specialiai sukurti įvairiems pratimams ir pratyboms teniso aikštelėje, didinantys jūsų vikrumą, greitį ir koordinacijos įgūdžius. Šie treniruočių kūgiai, pagaminti skiriant dėmesį detalėms ir nepaliaujamai siekiant aukščiausios kokybės, yra tikrai išskirtinės klasės.

Savybės ir specifikacijos

Spalva: Ryškus mėlynas atspalvis ne tik suteikia spalvų jūsų treniruočių įrangai, bet ir padidina matomumą lauko treniruočių metu, taip užtikrindamas optimalų funkcionalumą. Pagrindinė šių kūgių spalva yra mėlyna, kad treniruočių įranga būtų ryški ir patraukli. Dydis: Šių šešiakampių kūgių skersmuo - 20 cm, todėl jie yra idealaus dydžio įvairiems vikrumo ir greičio pratimams. Šis išskirtinis dydis suteikia daug erdvės greitam darbui kojomis ir sudėtingiems modeliams, tačiau netrukdo siekti rezultatų. Šešiakampis dizainas: Įspūdinga šešiakampė forma užtikrina puikų stabilumą ant visų tipų paviršių. Nesvarbu, ar treniruojatės ant žolės, cemento, ar dirbtinės dangos, šie kūgiai išliks vertikaliai ir vietoje, užtikrindami patikimą veikimą per intensyviausias treniruotes. Ryšiai: Sujungiamumas: naudokitės galimybe sujungti šiuos kūgius su kitais priedais, kad galėtumėte pritaikyti treniruotes pagal savo poreikius. Kurkite sudėtingas treniruotes arba plačias treniruočių trasas - su šiais kūgiais dangus yra riba. Gamintojo kodas: Gamintojo kodas: 100277, kad patikrintumėte gaminio autentiškumą ir įsitikintumėte, jog iš tiesų gaunate aukščiausios kokybės įrangą, už kurią sumokėjote.

Atnaujinkite savo treniruotes su "Yakimasport

Šių kūgių įtraukimas į savo rutiną suteikia daugybę privalumų. Šie treniruočių kūgiai yra jūsų bilietas į puikius rezultatus - nuo greitesnio darbo kojomis iki bendro aikštės suvokimo gerinimo. Atminkite, kad geriausi sportininkai nesitreniruoja tol, kol viską padaro teisingai; jie treniruojasi tol, kol negali suklysti. "Yakimasport" šešiakampio disko kūgis 10P - mėlynas, dalis

Serijos numeris: ST74257
Gamintojo prekės kodas: 100277
Pagrindinė spalva: mėlyna
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.