Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Adidas Power Band Level 2 - black

50,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

44,40 € Sutaupote 11 %
Gamintojo kodas: ADTB-10607BK
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
1 vnt.

Adidas Power Band Level 2 - black

44,40 € Adidas Power Band Level 2 - black
    ST74136
Pristatome "Adidas Power Band Level 2" - juodą Išlaisvinkite pasipriešinimo treniruočių galią...daugiau

Pristatome "Adidas Power Band Level 2" - juodą

Išlaisvinkite pasipriešinimo treniruočių galią savo teniso treniruotėse su "Adidas Power Band Level 2" juosta, kurios spalva - amžina juoda. Itin patvari ir elastinga treniruoklių įranga sukurta taip, kad padėtų pagerinti jūsų jėgos ir kondicionavimo rutiną ir taptų neįkainojama jūsų teniso treniruočių programos dalimi.

Aukščiausios kokybės dizainas

"Adidas Power Band Level 2" sukurta siekiant užtikrinti ilgalaikę kokybę. Aukščiausios kokybės gaminys užtikrina ilgalaikį naudojimą neprarandant funkcijų. Nepriklausomai nuo treniruočių intensyvumo, ši pasipriešinimo juosta lengvai atlaiko tempimą ir įtempimą, užtikrindama įspūdingą ilgaamžiškumą.

Puikiai tinka reabilitacijai

Ši pasipriešinimo juosta ne tik idealiai tinka jūsų rezultatams teniso korte pagerinti, bet ir yra svarbi pagalba reabilitacijai po traumų. Ji švelniai išbando jūsų raumenis ir sąnarius, suteikdama pakankamą pasipriešinimą statiniams pratimams, kad saugiai ir veiksmingai atgautumėte jėgas.

Patogi patirtis

Nepriklausomai nuo jūsų įgūdžių lygio, šiuo gaminiu lengva ir intuityvu naudotis. Dėl patogaus naudojimo galite susitelkti į treniruotę žinodami, kad gaunate papildomą pasipriešinimą, kurio kiekis yra tinkamas. Iš tiesų tai universalus bet kurio tenisininko treniruočių arsenalo papildymas.

Serijos numeris: ST74136
Pagrindinė spalva: juoda
Gamintojo prekės kodas: ADTB-10607BK
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.