Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Espanderis Body Sculpture Pilates Band

13,40 €
Gamintojo kodas: BB 2350
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Body Sculpture Pilates Band

13,40 € Body Sculpture Pilates Band
    ST74144
Patirkite veiksmingą mokymą su "Body Sculpture Pilates Band Jei esate patyręs tenisininkas,...daugiau

Patirkite veiksmingą mokymą su "Body Sculpture Pilates Band

Jei esate patyręs tenisininkas, ieškantis naujoviškų būdų, kaip sustiprinti savo treniruotes, siūlome jums aukštos kokybės pasipriešinimo juostą: "Body Sculpture Pilates Band". Ši priemonė specialiai sukurta statiniams pratimams intensyvinti ir puikiai tinka traumų atstatymo procedūroms, todėl ši priemonė yra tai, ko jums reikia norint pagerinti savo žaidimą.

"Body Sculpture Pilates Band" - bekompromisė kokybė ir ilgaamžiškumas

Pasiekite savo fitneso tikslų su mūsų "Body Sculpture Pilates Band" juosta - gaminiu, kuris žavisi savo puikia kokybe. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, ši pasipriešinimo juosta žada ilgalaikį naudojimą be jokio jos išskirtinių savybių pablogėjimo. Tai reiškia, kad jūsų juosta išliks kaip nauja net ir po ilgo naudojimo.

Universalumas, užtikrinantis aukščiausią našumą

Nesvarbu, ar atliekate statinius pratimus, kad padidintumėte savo jėgą, ar atsigaunate po traumos, ši juosta pritaikyta jūsų tikslams pasiekti. Jos unikali konstrukcija suteikia papildomo pasipriešinimo, dėl kurio peržengsite savo galimybių ribas, kartu užtikrindama, kad neperžengsite saugių ribų. Su šiuo universaliu įrankiu greičiau atsigausite, sustiprinsite jėgą ir pagerinsite savo rezultatus teniso korte.

Patogumas ir paprastas naudojimas

Mūsų "Body Sculpture Pilates Band" su patogiomis rankenomis užtikrina, kad treniruotė bus patogi ir nesudėtinga. Mėlyna spalva pažymėtą juostą lengva pastebėti tarp savo sporto įrangos kolekcijos.

Serijos numeris: ST74144
Pagrindinė spalva: mėlyna
Gamintojo prekės kodas: BB 2350
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.