Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Balanso diskas Eco Wellness Balance Cushion

18,90 €
Gamintojo kodas: QB-014
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Eco Wellness Balance Cushion

18,90 € Eco Wellness Balance Cushion
    ST79204
Išlaisvinkite savo teniso potencialą su "Eco Wellness" balansine pagalvėle Pagerinkite savo...daugiau

Išlaisvinkite savo teniso potencialą su "Eco Wellness" balansine pagalvėle

Pagerinkite savo teniso žaidimą ir bendrą fizinę būklę naudodami naujovišką treniruočių priemonę "Eco Wellness Balance Cushion". Šis diskas specialiai sukurtas stiprinti raumenis, kurie yra svarbiausi optimaliai laikysenai ir pusiausvyrai, todėl jis taps neatsiejama jūsų treniruočių dalimi.

Tikslingas dizainas

Ši pusiausvyros pagalvėlė - puikus naudingumo ir universalumo derinys. Ją galite įtraukti į daugybę pratimų, gerindami koordinaciją ir judesių tikslumą. Dėl kompaktiško dydžio ji yra nešiojama, todėl galite treniruotis kur tik norite: aikštelėje, sporto salėje ar patogiai įsitaisę namuose.

Ne tik fizinis lavinimas

Kad jūsų teniso rezultatai pasiektų naujų aukštumų, svarbu ne tik fizinė jėga, bet ir laikysena. "Eco Wellness" pusiausvyros pagalvėlė atlieka ir sėdimosios pagalvėlės funkciją, skatindama išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdint. Reguliariai naudojant šią pagalvėlę, gali labai pagerėti jūsų laikysena, o kartu ir rezultatai aikštelėje.

Serijos numeris: ST79204
Gamintojo prekės kodas: QB-014
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.