Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 60 dienų*
Grąžinimas iki 60 dienų*
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Power Band Movo Hard - grey

Dovanos
19,86 €
Paskutinė mažiausia kaina:
18,39 € (+8%)

Mažiausia šios prekės kaina per paskutines 30 dienų prieš dabartinį nukainavimą.

Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Power Band Movo Hard - grey

19,86 € Power Band Movo Hard - grey
    ST65797
Atraskite "MOVO Power Band Hard", pilkos spalvos, galią "MOVO Power Band Hard" yra puikus...daugiau

Atraskite "MOVO Power Band Hard", pilkos spalvos, galią

"MOVO Power Band Hard" yra puikus priedas visiems jūsų treniruočių poreikiams. Nesvarbu, ar tai būtų jėgos treniruotės, lankstumo, ar stabilumo pratimai, ši pasipriešinimo juosta yra geriausias jūsų treniruočių partneris. Tačiau jos praktinė paskirtis yra platesnė, nes ją taip pat galima naudoti efektyviam apšilimui, reabilitacijos pratimams ir judesių aktyvinimui. Patirkite paprastą, bet galingą būdą stiprinti visą kūną ir pagrindą - tai labai svarbu sportininkams ir tiems, kurie gyvena sėdimą gyvenimo būdą.

Dizainas ir patvarumas

Elegantiško ir profesionalaus pilko dizaino "MOVO Power Band Hard" yra tiek pat estetiška, kiek ir funkcionali. Pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, todėl ši tvirta juosta gali atlaikyti pasikartojančių didelio intensyvumo treniruočių krūvį. Toks patvarumas užtikrina ilgalaikį veikimą, todėl galite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia - savo pažangą.

Padidintas našumas

Ši pasipriešinimo juosta neapsiriboja tradiciniais treniruočių metodais, nes užtikrina didesnę judesių amplitudę ir lankstumą. Būdama pagrindinė treniruočių priemonė, teikianti pasipriešinimą ir atramą, ji optimizuoja kiekvieną treniruotę, padėdama greičiau pasiekti savo fizinio pasirengimo tikslus. Be to, jis lengvai nešiojamas, todėl galite treniruotis bet kada ir bet kur.

Pagreitinkite atsigavimo procesą

MOVO Power Band Hard ne tik skirtas aktyvioms treniruotėms, bet ir yra veiksminga atsigavimo po treniruotės priemonė. Jis puikiai tinka reabilitaciniams pratimams, padeda atsigauti ir sustiprinti sužeistus raumenis. Ši jėgos juosta yra būtina bet kurio sportininko atsigavimo režimo sudedamoji dalis, kuri gali palengvinti kelionę atgal į geriausius rezultatus.

Patirkite "MOVO Power Band Hard" skirtumą

Įtraukite "MOVO Power Band Hard" į savo treniruočių rutiną ir patys pajuskite transformuojančią naudą. Išlaisvinkite savo jėgą ir perženkite fizines ribas, kad atrastumėte naujų aukštumų savo fitneso kelionėje.

MOVO Power Band Hard pilkos spalvos juosta, sukurta siekiant užtikrinti našumą, paramą ir atsigavimą, yra privalomas priedas visų lygių fitneso entuziastams.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.