Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Pasipriešinimo gumos Power Band Movo Optimum - green

21,40 €
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Power Band Movo Optimum - green

21,40 € Power Band Movo Optimum - green
    ST65796
Maksimaliai pagerinkite savo teniso treniruotes naudodami "Power Band Movo Optimum" - žalios...daugiau

Maksimaliai pagerinkite savo teniso treniruotes naudodami "Power Band Movo Optimum" - žalios spalvos

Jei aktyviai žaidžiate tenisą ir norite pagerinti savo žaidimą, "MOVO Power Band Optimum" yra puikus treniruočių režimo priedas. Ši jėgos juosta palengvina stiprinimo, tempimo ir stabilizavimo pratimus, todėl ji yra privalomas aksesuaras kiekvienam rimtam sportininkui.

Įvairios treniruočių galimybės

Nuo apšilimo pratimų, reabilitacinių judesių iki aktyvinimo pratimų - ši jėgos juosta yra universali. Galite veiksmingai stiprinti visą kūną ir pagrindą, o tai labai svarbu tenisininkams, kuriems reikia vikrumo ir greito krypties keitimo per didelio intensyvumo mačus. Be to, ji naudinga ir tiems, kurie gyvena sėdimą gyvenimo būdą, nes padeda pagerinti laikyseną ir bendrą savijautą.

Aukščiausia surinkimo kokybė

Sukurta taip, kad atlaikytų intensyvų naudojimą, "MOVO Power Band Optimum" gali pasigirti tvirta ir kokybiška konstrukcija. Jos patvarus elastingumas išlieka pastovus net ir po nuolatinio naudojimo, todėl užtikrina pastovų įtempimą, kurio reikia treniruotėms.

Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.