Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Žymėjimo kūgiai Pro's Pro Dome Base - Žalia

6,40 €
Gamintojo kodas: V129
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
3 vnt.

Pro's Pro Dome Base - Žalia

6,40 € Pro's Pro Dome Base - Žalia
    ST71335
"Pro's Pro" kupolo pagrindas - neoninės žalios spalvos Apžvalga Įspūdingos neoninės žalios...daugiau

"Pro's Pro" kupolo pagrindas - neoninės žalios spalvos

Apžvalga

Įspūdingos neoninės žalios spalvos "Pro's Pro Dome Base" yra aukštos kokybės gaminys, skirtas užtikrinti optimalų našumą ir neprilygstamą stabilumą treniruočių metu. Sukurtas kaip treniruočių lazdų pagrindas, šis gaminys yra būtinas tiek sporto profesionalams, tiek fitneso entuziastams.

Išskirtinės savybės

Kupolo pagrindas, pagamintas atsižvelgiant į patvarumą ir funkcionalumą, pasižymi dideliu stabilumu. Išskirtinė jo savybė - galimybė užpildyti jį vandeniu arba smėliu. Šis pritaikymas padidina jos svorį, taigi ir stabilumą, nesvarbu, koks reljefas ar treniruotės intensyvumas. Vizualiai patraukli, neoninės žalios spalvos bazė ne tik suteikia treniruočių įrangai stiliaus elementą, bet ir užtikrina gerą matomumą - tai naudinga vakarinių ar naktinių treniruočių metu.

Lankstus ir patogus

Kupolo bazė "Pro" sukurta taip, kad atitiktų bet kurio naudotojo poreikius - ją paprasta įrengti ir paprasta perkelti, todėl treniruotės vyksta be rūpesčių. Nepriklausomai nuo naudojamo strypo tipo, dėl universalios konstrukcijos jis garantuotai puikiai tiks. Tai reiškia, kad daugiau laiko praleisite treniruodamiesi, o mažiau - montuodami ir nuimdami.

Išsami informacija apie gaminį

Kiekvienoje dėžutėje yra po vieną "Pro's Pro Dome Base", todėl patogu užsisakyti pagal savo poreikius. Jos gamintojo kodas yra V129.

Jūsų kelias į fitnesą

Pasiekite savo fitneso tikslų su "Pro's Pro Dome Base", užtikrinančiu didžiausią stabilumą ir patogumą. Sukurta jums, ji yra puikus treniruočių priedas. Viršykite tai, ko tikėtasi, treniruokitės su geriausiais, treniruokitės su "Pro's Pro Dome Base". Atkreipkite dėmesį: "Pro's Pro Dome Base" parduodamas atskirai. Treniruočių strypai į komplektą neįeina ir juos reikia įsigyti atskirai.

Serijos numeris: ST71335
Pakuotė (vienetų): 1
Gamintojo prekės kodas: V129
Spalva: Žalia
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.