Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Treniruočių barjerai Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Žalia

12,00 €

Rekomenduojama mažmeninė kaina

9,40 € Sutaupote 22 %
Gamintojo kodas: V128
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 72h
Turime sandėlyje:
4+ vnt.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Žalia

9,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Žalia
    ST85410
Patirkite puikią treniruočių patirtį su "Pro's Pro" plokščia kliūtimi "Quick 18" - žalia...daugiau

Patirkite puikią treniruočių patirtį su "Pro's Pro" plokščia kliūtimi "Quick 18" - žalia

Pagerinkite savo treniruočių žaidimą su ryškiai žalios spalvos "Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18". Šis aukščiausio lygio treniruočių reikmuo kruopščiai sukurtas siekiant pagerinti jūsų koordinacijos įgūdžius aikštelėje. Nepriklausomai nuo to, kokiai sporto šakai teikiate pirmenybę: futbolui, tenisui, lengvosios atletikos sportui ar bet kokiam vikrumu pagrįstam sportui, ši plokščia kliūtis sukurta taip, kad puikiai tiktų jūsų treniruočių režimui.

Neprilygstama kokybė ir dizainas

Plokščioji kliūtis "Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18" pasižymi lengva, bet tvirta konstrukcija, užtikrinančia optimalų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Apie 45 cm aukščio ir apie 50 cm pločio kliūtis žada patikimą veikimą, atlaikysiantį griežtas ir intensyvias treniruotes.

Išskirtinė estetika

Be funkcionalumo, "Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18" išsiskiria dinamišku žaliu atspalviu. Ši ryški spalva ne tik suteikia patrauklumo jūsų sportiniam inventoriui, bet ir pagerina matomumą treniruočių metu, todėl puikiai tinka naudoti bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Patogumas ir mobilumas

Kiekvieną "Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18", supakuotą atskirai, nesudėtinga tvarkyti ir laikyti. Dėl lengvos konstrukcijos ir kompaktiško dizaino ją itin lengva nešiotis ir lengvai nešiotis su savimi - įsirenkite improvizuotą trasą kada panorėję ir kur panorėję.

Produkto identifikavimas

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 identifikuojamas pagal gamintojo kodą V128 - tai liudija unikalią konstrukciją ir neprilygstamą kokybę. Su "Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18" gaunate daugiau nei tik treniruočių reikmenį; jūs gaunate patikimą partnerį siekiant sportinio meistriškumo. Dėl puikaus dizaino, spalvos ir kokybės ji yra vertingas bet kurio sportininko, trenerio ar sporto entuziasto kolekcijos priedas. Pradėkite tobulinti savo vikrumą jau šiandien su "Pro" plokščia kliūtimi "Quick 18" ir pajuskite, kaip pastebimai pagerės jūsų koordinacija ir rezultatai aikštelėje.

Serijos numeris: ST85410
Pakuotė (vienetų): 1
Gamintojo prekės kodas: V128
Spalva: Žalia
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.