Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Nemokamas pristatymas nuo 129 €
Grąžinimas iki 30 dienų
Grąžinimas iki 30 dienų
Virš 17.000 prekių
Virš 17.000 prekių

Medicininis kamuoliukas Pro's Pro Medizinball 2 kg

33,40 €
Gamintojo kodas: I196B
Pirkite ir taupykite su
Lojalumo Programa
Užsakymą išsiųsime per 48h
Turime sandėlyje:
4 vnt.

Pro's Pro Medizinball 2 kg

33,40 € Pro's Pro Medizinball 2 kg
    ST28328
Pakelkite savo treniruotes į aukštesnį lygį su "Pro" "Pro Medizinball" 2 kg kamuoliu "Pro's...daugiau

Pakelkite savo treniruotes į aukštesnį lygį su "Pro" "Pro Medizinball" 2 kg kamuoliu

"Pro's Pro Medizinball 2 kg" yra daugiau nei tik dar vienas treniruočių kamuolys. Jis puikiai papildo bet kurio tenisininko treniruočių įrangą. Idealiai tinka bendrojo lavinimo treniruotėms, dėl savo savybių ir privalumų jis yra būtinas visiems teniso entuziastams, norintiems pakelti savo žaidimą į aukštesnį lygį.

Puikiai tinka bendroms treniruotėms

Šis 2 kg sveriantis "Pro's Pro" medicininis kamuoliukas skirtas jūsų jėgai, vikrumui ir greičiui gerinti. Naudodami jį savo rutinoje, galite sustiprinti pagrindinę jėgą, kuri yra labai svarbus aspektas siekiant išvystyti smūgio jėgą ir pusiausvyrą teniso korte. Be to, jis taip pat padeda gerinti rankų ir akių koordinaciją, kuri būtina norint atlikti tikslius smūgius ir aštriai grąžinti kamuoliuką.

Patrauklus dviejų spalvų dizainas

Jūsų treniruočių priemonė neturi būti nuobodi! Šis medicininis kamuolys pasižymi stilingu dviejų spalvų dizainu, kuris suteikia jūsų įrangai estetinį patrauklumą. Tai ne tik našumas, bet ir treniruotės su stiliumi ir polėkiu.

Serijos numeris: ST28328
Gamintojo prekės kodas: I196B
Jūs pateikiate užsakymą ES registruotos įmonės vardu, todėl mūsų parduotuvėje kainos Jūsų užsakymui rodomos be PVM. Atlikę užsakymą, kartu su prekėmis gausite sąskaitą-faktūrą su priskaičiuotu 0% PVM.